« بازگشت

جامعه‌ای سالم بدون در نظر گرفتن سلامت افراد آن ، امری محال است

شناسه : 125293347
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت"سعید پرویزی" در شورای سلامت شهرستان با اشاره به نقش متقابل سلامت فرد و جامعه، گفت: داشتن جامعه‌ای سالم بدون در نظر گرفتن سلامت افراد آن ، امری محال است، همان‌طور که سلامت افراد نیز در گروی داشتن محیط و جامعه‌ای سالم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار  با تأکید بر اجرای دوره‌های آموزشی با موضوع بیماری‌های واگیردار بین انسان و دام افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی با این موضوع برای دامداران و آگاه‌سازی برای کسانی که ارتباط مستقیم با دام و محصولات دامی دارند می‌تواند بر روند کاهش شیوع بیماری‌های واگیردار بین انسان و دام به‌صورت مستقیم تأثیرگذار باشد.

وی در ادامه  از شبکه بهداشت و درمان و دامپزشکی خواست بسترهای لازم را جهت  برگزاری دوره‌های آموزشی با استفاده از اساتید مجرب  برای دامداران و  مردم عادی فراهم نمایند.

سعید پرویزی در ادامه این جلسه سلامت جسمی و فکری کودکان و نوجوانان را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت:  این  قشر از جامعه آینده‌سازان کشور هستند و سلامت این عزیزان از اهمیت بیشتری برخوردار است، به همین دلیل آگاه‌سازی  کودکان و والدین آن‌ها از نحوه پیشگیری بیماری‌هایی که امکان شیوع آن‌ها در مدارس وجود دارد بسیار ضروری به نظر میرسد.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.