عملیات گازرسانی به دهستان شیرکوه آغاز شد

newsitem

مراسم گلنگ زنی گاز رسانی به دهستان شیرکوه با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی، فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولین در روستای ده بالا برگزار شد.

گزارش تصویری بازدید ازعملیات اجرایی تقاطع غیر هم سطح ورودی تفت

newsitem

با حضورنماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ،معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری یزد ، فرماندار و جمعی از مسئولین از عملیات اجرایی تقاطع غیر هم سطح ورودی تفت بازدید به عمل آمد.

جلسه بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان تفت

newsitem

جلسه بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان تفت با حضور نماینده مردم تفت و میبد مجلس شورای اسلامی، فرماندار وجمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در فرمانداری برگزار شد.

برگزاری شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان تفت

newsitem

شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان تفت با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و اعضای این شورا در فرمانداری شهرستان تفت برگزار شد.

بازدید از واحد تولیدی درمان پویش طلوع

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد، ‌نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولان استان از واحد تولید انواع نخ های جراحی در شهرستان تفت بازدید کردند.

بازدید میدانی از مشکلات آب و فاضلاب روستای حجت‌آباد

newsitem

باحضور دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان تفت ، مدیرکل آب و فاضلاب روستایی و جمعی از مسئولین از مشکلات روستای حجت آباد بازید به عمل آمد.

افتتاح موسسه غیرانتفاعی کلید راه سعادت تفت

newsitem

موسسه غیرانتفاعی کلید راه سعادت تفت با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

نمایش 11 - 20 از 21 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 3