اذان صبح 04:12
طلوع آفتاب 05:49
اذان ظهر 12:49
غروب آفتاب 19:50
اذان مغرب 20:08
نیمه شب 00:09

« بازگشت

دعوت فرماندار تفت از مردم برای حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی یوم ا.. 22 بهمن


فرماندار تفت با صدور پیامی از آحاد مردم شریف شهرستان دعوت کرد تا با حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن ماه ، بار دیگر با آرمانهای مقدس شهدای والامقام انقلاب شکوهمند اسلامی تجدید پیمان نمایند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این پیام با اشاره به فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی بر علیه حکومت سراسر جور و فاسد پهلوی آورده است: جایگزین حکومت فاسد پهلوی با نظامی برگرفته از آرمانهای متعالی اسلامی و انقلابی مردم عزیز ایران، دستاورد معنوي عظيمي است كه اثرات مثبت و چشمگير آن همه عرصه هاي بين المللي را تحت تاثير خود قرار داد و بارقه هاي اميد را در دل همه آزادي خواهان، مظلومان و مستضعفان جهان به ارمغان آورد.

فرماندار تفت راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن را نمایش عظیمی از ایستادگی و همبستگی ملت غیور ایران اسلامی در برابر توطئه های بیگانگان و قلدران تاریخ و دفاع از حقوق همه مظلومان عالم ارزیابی کرده و افزوده است: آحاد مردم شریف شهرستان تفت همواره همگام با سایر مردم در سراسر ایران اسلامی با درک شرایط خطیر و حساس کشور، باشکوه و عظمتی مثال زدنی در سالروز این یوم ا...، به صحنه آمده و دشمنان اسلام و انقلاب را ناامید و همه دوستداران و علاقه مندان به این شجره طیبه را دلشاد می کنند و امسال نیز به فضل الهی حماسه دیگری را در دفتر پر افتخار انقلاب اسلامی در پرتو آگاهی و همبستگی ملی به ثبت خواهند رسانید.  

وی در پایان از آحاد مردم شریف و قهرمان شهرستان تفت دعوت نموده است تا با حضور حماسی و دشمن شکن خود در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن، بار دیگر با آرمانهای متعالی امام راحل عظیم الشان(ره) و همه شهدای والامقام انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمایند.


پروژه های استان هدفمند و برنامه محور تعریف شود

newsitem

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با تأكيد بر هدفمند و برنامه‌ محور بودن پروژه‌های استان، خواستار تسريع در توزيع اعتبارات استاني در سال جاری شد.

همه ظرفیتها برای سرمایه گذاری در استان فراهم شده است

newsitem

استاندار یزد در نشست مشترک با هیئت روسی که برای سرمایه گذاری در معادن یزد اعلام آمادگی و به این استان سفر کرده اند، گفت: همه ظرفیت ها برای سرمایه گذاری در استان فراهم شده است.

ظرفیت بالای استان یزد برای تولید دانش به منظور کیفی سازی کالاها

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد در نشست هیئت اُمنای کانون کارآفرینی استان به ظرفیت بالای یزد برای تولید دانش به منظور کیفی سازی کالاها اشاره کرد و گفت: استان یزد همچنین پتانسیل...

واگذاری امور به جوانان نوعی تدبیر است و باید محقق شود

newsitem

استاندار یزد در جمع دانشجویان دانشگاه یزد و علوم پزشکی بر واگذاری امور به جوانان تاکید کرد و گفت: واگذاری امور به جوانان و بهره گیری از این قشر در مسئولیتهای کنونی، نوعی تدبیر است و باید محقق شود.

تهیه و تدوین طرح آمایش عشایر استان ضروری است

newsitem

مديركل دفتر امور روستايی و شوراهای استانداری یزد در نشست شورای عشایری استان خواستار تهيه و تدوين طرح آمايش عشاير استان شد و انجام اين‌كار را دستيابی به استراتژی موردنياز در مسیر توسعه عشاير استان...

فرهنگ نماز در استان ترویج شود

newsitem

شورای فرهنگی استانداری یزد به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تشکیل و در این نشست تاکید شد: فرهنگ نماز در استان و دستگاه های اجرایی ترویج شود.

جلسه بررسی نحوه بهسازی جاده يزد-فولاد آلياژی برگزار شد

newsitem

در نشستی به رياست معاون هماهنگي امور عمراني استانداری یزد نحوه بهسازی جاده یزد-فولاد آلیاژی برگزار شد.

نمایش 1 - 7 از 11,293 نتیجه
آیتم در هر صفحه 7
از 1,614
نمایش 1 - 5 از 220 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 44

گزارش تصویری حضور فرماندار تفت در برخی دسته جات عزاداری و حسینیه های روستاهای بخش مرکزی تفت

newsitem

گزارش تصویری حضور فرماندار تفت در برخی دسته جات عزاداری و حسینیه های روستاهای بخش مرکزی تفت

گزارش تصویری حضور فرماندار تفت و نماینده مردم تفت و میبد در مجلس در ساختمان آتش نشانی به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

newsitem

فرماندار تفت و نماینده مردم تفت و میبد در مجلس به همراه جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تفت به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی در ساختمان آتش نشانی حضور یافته و ضمن تجلیل از خدمات آتش نشانان، یاد و خاطره...

گزارش تصویری بازدید سرپرست بخشداری گاریزات از کتابخانه عمومی حضرت علی ابن ابیطالب(ع)

newsitem

بازدید سرپرست بخشداری گاریزات از کتابخانه عمومی علی ابن ابیطالب(ع)

گزارش تصویری غبار روبی گلزار شهدای بخش گاریزات

newsitem

غبار روبی گلزار شهدای بخش گاریزات به مناسبت هفته دفاع مقدس

نمایش 1 - 7 از 1,824 نتیجه
آیتم در هر صفحه 7
از 261