اذان صبح 04:20
طلوع آفتاب 05:57
اذان ظهر 12:58
غروب آفتاب 19:59
اذان مغرب 20:17
نیمه شب 00:18

« بازگشت

پیام فرماندار تفت به مناسبت روز دانشجو


فرماندار تفت با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را به دانشجویان متعهد و آگاه شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، "محمود زارع رشکوییه" در این پیام تقارن روز دانشجو با میلاد با سعادت پیامبر اعظم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) را به فال نیک گرفته، و با تبریک صمیمانه این مناسبتها آورده است: 16 آذر روزی مهم و سرنوشت ساز در تاریخ ایران عزیز اسلامی است که به نماد مشارکت و بیداری دانشجویان غیور در صحنه دفاع از آزادی و استقلال این مرز و بوم بدل شد و رژیم دست نشانده و فاسد پهلوی را به سمت سراشیبی سقوط و اضمحلالش سوق داد.

فرماندار تفت، دانشجو را مظهر حرکت، جنبش و تحرک در جامعه ارزیابی کرده و افزوده است: جنبش های دانشجویی همواره پیشگام و پیشقدم بیداری و آگاهی بخشی به جامعه بودند و روح اصیل شجاعت و رادمردی را در پیکره جامعه دمیده اند و منشاء عالی ترین رویدادها و اتفاقات گردیده اند.

وی با یادآوری دوران هشت سال دفاع مقدس آورده است: دوران دفاع مقدس یکی از مظاهر حضور دلیرمردانه و شجاعانه دانشجویان متعهد در صحنه دفاع از کیان اسلام و انقلاب بود که جامعه دانشجویی در این مسیر الهی و مقدس، عزیزترین و پاک ترین فرزندانش را تقدیم کرد تا امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به الگویی از اقتدار و عزت در جهان بدل شود و پایداری، آرامش و امنیتش در منطقه پرآشوب خاورمیانه مثال زدنی گردد.

فرماندار تفت در بخش دیگری از این پیام با اشاره به سند توسعه شهرستان ادامه داده است: یکی از مهم‌ترین محورهای توسعه شهرستان تفت بر اساس سند توسعه و چشم انداز تفت، "آموزش عالی" است که خوشبختانه تفت با وجود مراکز آموزش عالی متعدد و همچنین در سایه برخورداری از اساتید مجرب و مدیران توانا در حوزه های آموزشی شهرستان از جایگاه موفق و قابل توجهی در حوزه های دانشجویی برخوردار است.

وی با تجلیل از سیاستهای دولت تدبیر و امید در ایجاد فضای باز و بانشاط در محیط های دانشجویی آن را زمینه ساز رشد آگاهی و بیداری اجتماعی و کمک به تعالی و شکوفایی روز افزون کشور ارزیابی کرده است.

زارع ادامه داده است: با توجه به جهش های عظیم کشور در عرصه های علمی، توسعه علمی و علم آموزی یکی از ضروریت هایی است که دانشجویان عزیز و همه دست اندرکاران این عرصه خطیر باید با جدیت به آن توجه داشته باشند از همین روست که رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) می‌فرمایند: "دانشگاه مرکز معنویت است؛ چون علم یک امر معنوی است."

فرماندار تفت در پایان تقارن میلاد خجسته پیامبر مکرم اسلام(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) و روز دانشجو را به همه اساتید، دانشجویان و دست اندرکاران عرصه آموزشی در دانشگاههای شهرستان تفت تبریک گفته است.    


آسیب پذیری مرکز PC یزد مورد ارزیابی قرار گرفت

newsitem

مدیرکل مدیریت بحران به همراه مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان با حضور در مرکز pc آیت الله شهید صدوقی(‌ره) ‌یزد از نزدیک در جریان فعالیت های این مرکز قرار گرفتند.

۸۰۰ نوع کالای متنوع در استان تولید می شود‌/ اعلام آمادگی تاجران پاکستانی برای برقراری روابط تجاری با استان یزد

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد‌ با بیان اینکه ٨٠٠ نوع کالای متنوع و چندین برند معروف کشور در استان یزد تولید می‌شود به هیئت تجاری پاکستانی اطمینان داد برای خرید و تجارت کاشی و...

دفاع از حقوق کارگران استان و رفع مشکلات جامعه کارگری

newsitem

استاندار یزد در نشست با نمایندگان شوراها ‌و تشکل های کارگری استان بر ضرورت رفع مشکلات جامعه کارگری، دفاع از حقوق کارگران استان و توسعه تشکل های کارگری تاکید کرد.

انسجام درونی و اقتدار بیرونی راهبرد اصلی نظام در برابر دشمنان انقلاب است

newsitem

‌استاندار یزد با اشاره به ضرورت جذب مشارکت مردم در برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تأکید کرد: انسجام در د‌رون کشور و اقتدار در بیرون مرزها، راهبرد اصلی نظام در برابر تهدیدها و...

برگزاری شورای برنامه ریزی و توسعه استان

newsitem

شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست استاندار یزد و با حضور معاونان استاندار و اعضای شورا برگزار شد.

‌تقویت هویت ایرانی اسلامی کودکان امری ضروری است

newsitem

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: توجه به عناصر هویت و تقویت هویت ایرانی اسلامی کودکان امری ضروری است و بسیاری از اهداف و برنامه های توسعه ای کشور بدون توجه به این موضوع محقق نخواهد...

استقبال بخش خصوصی یزد از گفت و گوی رو در رو با استاندار

newsitem

در نخستین گفت و گوی مستقیم و رو در روی بخش خصوصی با استاندار یزد، مشکلات این بخش بیان و مدیران از پاسخگویی بالاترین مقام اجرایی استان استقبال کردند.

نمایش 1 - 7 از 11,455 نتیجه
آیتم در هر صفحه 7
از 1,637
نمایش 1 - 5 از 240 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 48

جلوگيري ازبرداشت غيرمجازكتيرا از مراتع شهرستان تفت

newsitem

رئيس اداره منابع طبيعي وآبخيزداري شهرستان تفت جلوگيري ازبرداشت غيرمجازكتيرا از مراتع شهرستان خبرداد.

7مورداجراي احكام قضايي درشهرستان تفت اقدام شد

newsitem

رئيس اداره منابع طبيعي وآبخيزداري شهرستان تفت ازاجراي 7فقره احكام قضايي درموردرفع تصرف ازاراضي ملي خبرمي دهد.

كلاس آموزشي اطفاءحريق جهت استفاده دامداران وبهره برداران دراداره منابع طبيعي شهرستان تفت برگزارشد.

newsitem

رئيس اداره منابع طبيعي وآّخيزداري شهرستان تفت ازبرگزاري كلاس آموزشي اطفاءحريق جهت آموزش دامداران خبرداد.

نمایش 1 - 7 از 1,830 نتیجه
آیتم در هر صفحه 7
از 262