اذان صبح 04:06
طلوع آفتاب 05:46
اذان ظهر 12:53
غروب آفتاب 20:00
اذان مغرب 20:19
نیمه شب 00:13

« بازگشت

جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان تفت برگزار شد


جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان تفت

جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان تفت با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان یزد ، فرماندار و اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان تفت تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت"هادی هادی نسب"  خواستار آمادگی اعضای شورا ی مدیریت بحران شهرستان شد و گفت: انتظار دارم مجموعه مدیریت بحران شهرستان و اعضای این شورا وظایف خود را به نحو احسنت انجام دهند و آمادگی لازم برای مواجهه با بحران را داشته باشند تا در صورت وقوع حوادث غیرمترقبه با مشکلات عدیده‌ای روبرو نشویم.

مدیرکل مدیریت بحران استان وظیفه کنونی این شورا را پیش‌بینی و پیگیری خواند و افزود: وظیفه شورای مدیریت بحران شهرستان تفت در حال حاضر پیش‌بینی و پیشگیری هست و دستگاه‌ها باید با وظایف خود به‌خوبی آشنا و آگاه باشند و آموزش لازم نیز صورت گیرد تا آمادگی لازم در زمان وقوع بحران وجود داشته باشد.

مدیرکل مدیریت بحران به مسئله بیمه حوادث طبیعی اشاره کرد و گفت: با همکاری بیمه معلم تا پایان سال 97 مردم استان یزد می‌توانند املاک تجاری و مسکونی خود را بیمه نمایند و پنجاه‌درصد هزینه بیمه را مدیریت بحران استان پرداخت خواهد کرد.

"هادی نسب" درباره مبارزه با مگس مدیترانه‌ای گفت: امید است اعتبار لازم برای مبارزه با مگس مدیترانه‌ای تخصیص یابد تا این موضوع برای شهر تفت به بحران تبدیل نشود.

"محمد محامدی" در ادامه این جلسه بحران آب را مسئله جدی شهرستان مطرح نمود و گفت: بحران کم‌آبی در شهرستان رخ‌داده و در حال حاضر حدود 220 روستا در شهرستان با تانکر آب‌رسانی می‌شود . با رایزنی‌های صورت گرفته با ریاست سازمان برنامه‌وبودجه کشور خواستار کمک به این شهرستان جهت رفع مشکلات آب‌رسانی به روستا شدم و امیدوارم با پیگیری‌های صورت گرفته توسط مدیریت بحران استان این مبلغ به شهرستان تفت تخصیص یابد.

فرماندار خواستار همکاری اعضای این شورا با شرکت آبفار شهرستان شد و افزود : امید است با همکاری اعضای این شورا با شرکت آبفار شهرستان این شرکت بتواند آب‌رسانی به مناطق روستایی را به‌خوبی انجام دهد و مشکلات مردم درزمینهٔ بحران کم‌آبی به کمترین میزان خود برسد.

در ابتدای این جلسه مدیران منابع طبیعی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان گزارش عملکرد سال 96 خود را ارائه نمودند و "فلاح نژاد" رئیس جهاد کشاورزی شهرستان خواستار توجه ویژه مدیریت بحران استان نسبت به آفت مگس مدیترانه‌ای شد.


گزارش تصویری از جلسه درس هایی از قرآن

newsitem

به مناسبت هفته جهاد کشاورزی ، جلسه درس هایی از قرآن مدیران شهرستان در محل جهاد کشاورزی شهرستان تفت برگزار شد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از جاده شهرک صنعتی تفت 2

newsitem

فرماندار به همراه جمعی از مسئولین از جاده شهرک صنعتی تفت 2 بازدید کرد.

جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان تفت برگزار شد

newsitem

جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان تفت با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان یزد ، فرماندار و اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان تفت تشکیل شد.

نمایش 1 - 7 از 647 نتیجه
آیتم در هر صفحه 7
از 93

برنامه ريزي براي حركت به سمت تبيين راهكارهاي عملياتي در بازآفريني شهري يزد

newsitem

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري يزد توجه به بافت هاي تاريخي و مياني را راه حل مناسبي براي رفع عدم يكپارچگي در شهر دانست و گفت: برنامه ريزي براي حركت به سمت تبيين راهكارهاي عملياتي در بازآفريني شهر...

جايگاه بسيار خوب استان يزد در زمينه اهداي خون و فرآورده هاي آن/ مشاركت بانوان در امر انتقال خون فرهنگ سازي شود

newsitem

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد با اشاره به جايگاه بسيار خوب استان در زمينه اهداي خون و فرآورده هاي آن گفت: مشاركت اجتماعي بانوان در امر انتقال خون نيز جذب و فرهنگ سازي شود.

‌صنایع آبخواه و آلاینده در استان یزد مطلقا مجوز نمی گیرند

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ‌یزد در نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تاکید کرد‌: صنایع آبخواه و آلاینده و ناسازگار با محیط زیست به هیچ وجه در استان یزد مجوز نمی گیرند.

‌یکی از اولویت‌های اصلی نظام سلامت، مدیریت هزینه ها باشد

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: با توجه به شرایط فعلی کشور لازم است یکی از اولویت های اصلی نظام سلامت، مدیریت ‌صحیح هزینه ها باشد و مسئولیت مهم و اساسی این موضوع برعهده سازمان های بیمه...

اولويت‌بندي طرح‌ها و پروژه‌هاي استان در عمليات اجرايي و تخصيص بودجه

newsitem

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري يزد بر اولويت‌بندي طرح‌ها و پروژه‌هاي استان از نظر قرار گرفتن در صف اجرا و تخصيص بودجه تاكيد كرد.

آغاز عمليات اجرايي پروژه تعريض و مرمّت جاده يزد-خضرآباد

newsitem

نشست بررسي پروژه‌هاي عمراني شهرستان اشكذر به رياست معاون هماهنگي امور عمراني استانداري يزد برگزار و بر اولويت‌بندي اين پروژه‌ها و تسريع در عمليات اجرايي آنها تاكيد شد.

پیام تبریک استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

newsitem

استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیام تبریکی صادر کرد.

نمایش 1 - 7 از 11,355 نتیجه
آیتم در هر صفحه 7
از 1,623
نمایش 1 - 5 از 232 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 47

گزارش تصویری حضور فرماندار تفت در برخی دسته جات عزاداری و حسینیه های روستاهای بخش مرکزی تفت

newsitem

گزارش تصویری حضور فرماندار تفت در برخی دسته جات عزاداری و حسینیه های روستاهای بخش مرکزی تفت

گزارش تصویری حضور فرماندار تفت و نماینده مردم تفت و میبد در مجلس در ساختمان آتش نشانی به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

newsitem

فرماندار تفت و نماینده مردم تفت و میبد در مجلس به همراه جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تفت به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی در ساختمان آتش نشانی حضور یافته و ضمن تجلیل از خدمات آتش نشانان، یاد و خاطره...

گزارش تصویری بازدید سرپرست بخشداری گاریزات از کتابخانه عمومی حضرت علی ابن ابیطالب(ع)

newsitem

بازدید سرپرست بخشداری گاریزات از کتابخانه عمومی علی ابن ابیطالب(ع)

نمایش 1 - 7 از 1,825 نتیجه
آیتم در هر صفحه 7
از 261