فرماندار تفت تاكيد كرد:


"محمد محامدی" در بازدید از اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان به مناسبت هفته میراث فرهنگی، با اشاره به اعتبارات محدود دولتی و ظرفیت بالای این شهرستان در حوزه گردشگری، بر استفاده از سمن‌ها و بخش خصوصی به عنوان راهگشاي مشکل اعتباري اين بخش تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت،"محمد محامدی" در این بازدید ضمن تبریک هفته میراث فرهنگی از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و عملکرد اداره میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان قرار گرفت.

فرماندار شهرستان تفت در ادامه افزود: فرمانداری و کلیه دستگاه‌های اجرایی این شهرستان آماده همکاری و حمایت از فعالیت‌ها و اقداماتی است که در راستای توسعه گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان باشد.

وی زمینه توسعه اقتصادی شهرستان را صنعت گردشگری دانست و گفت: این صنعت پاک و بی آلاینده، می‌تواند در رونق اقتصادی شهرستان نقش مؤثری داشته باشد‌ و با ایجاد اشتغال پایدار بخشی از مشکل بیکاری شهرستان را رفع نماید.

محامدی خاطرنشان کرد: با توجه به پتانسیل‌هایی که شهرستان درزمینهٔ گردشگری دارند و با توجه به محدودیت اعتبارات دولتی، جذب سرمایه‌گذار برای طرح‌های گردشگری در شهرستان حائز اهمیت است و استفاده از سمن‌ها و بخش خصوصی می‌تواند مشکل بخش گردشگری را حل و آن را توسعه دهد.

در پایان با اهدای لوح از زحمات کارکنان اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان تفت، تقدیر شد.آدرس کوتاه :