نیروگاه صاجبیه (تولید پراکنده شرکت آماج ساخت جنوب شرق) به‌صورت ویدئوکنفرانس با دستور وزیر نیرو و با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان تفت، مدیرکل دفتر امور روستایی وشوراهای استان و جمعی از مسئولین در روستای چم شهرستان تفت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، نیروگاه صاحبیه (تولید پراکنده شرکت آماج ساخت جنوب شرق) به‌صورت ویدئوکنفرانس با دستور "رضا اردکانیان" وزیر نیرو افتتاح شد.

آیین افتتاح این نیروگاه با دستور "رضا اردکانیان" وزیر نیرو از طریق ویدئوکنفرانس و با حضور "علیرضا نوکار" سرپرست فرمانداری شهرستان تفت،"محمود زارع رشکوئیه" مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد،"علی احمدیان" بخشدار مرکزی، "وحید فتوحی" شهردار تفت، "منصور سر استاد" مدیر شرکت توزیع برق شهرستان و جمعی از مسئولین در روستای چم بخش مرکزی شهرستان تفت برگزار شد.

ساخت این نیروگاه با ظرفیت تولید 2 مگاوات برق و قابل توسعه تا ظرفیت 6 مگاوات و با سرمایه‌گذاری هشتاد میلیارد ریال با استفاده از جدیدترین فنّاوری روز آلمان از سال 95 آغاز و با بهره‌برداری از این نیروگاه از برق تولیدی آن برای تأمین برق روستاهای چم و مبارکه استفاده خواهد شد.آدرس کوتاه :