به مناسبت هفته روابط عمومی؛


به مناسبت هفته روابط عمومی و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان تفت از پنج روابط عمومی برتر این شهرستان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، به مناسبت هفته روابط عمومی، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان تفت با حضور در ادارات و نهادهای دولتی و غیردولتی شهرستان از پنج روابط عمومی برتر تقدیر نمود.

"ناصر دهقانی" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی، روابط عمومی را آیینه تمام نمای دستگاه‌ها و سازمان‌ ها اجرایی خواند و افزود: شناخت درست از مخاطب و احترام به مراجعه کنندگان از وظایف حساس روابط عمومی ها به شمار می آید.

دهقانی همچنین گفت: در روزگاری که تبادل اطلاعات سریع و آنی است روابط عمومی ها می توانند از این فرصت در جهت تحقق اهداف سازمانی، ایجاد همدلی های بیشتر و افزایش رضایتمندی عمومی استفاده نمایند.

وی ادامه داد: با توجه به توسعه و به کارگیری تکنولوژی های نوین، روزآمدی و کارآمدی روابط عمومی ها یک اصل اساسی است.

"حسین زارع" مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت نیزگفت: با ارزیابی صورت گرفته از عملکرد روابط عمومی ادارات، دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیردولتی شهرستان تفت و با همکاری رسانه های شهرستان اقدام به انتخاب پنج روابط عمومی برتر نمودیم.

وی خاطر نشان کرد: در این انتخاب علاوه بر نظر رسانه های شهرستان، مواردی چون ارسال گزارش های درخواستی فرمانداری، پاسخگویی مدیران، ارتباط موثر با رسانه ها نیز تاثیر گزار بوده است.

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت تصریح نمود: "نسرین نوفرد" مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، "مجتبی حسنی" مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان،"سیدرضا فخرالساداتی" مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش، "فهیمه اژدری" مسئول روابط عمومی کتابخانه های عمومی و "سجاد رضایی" مسئول روابط عمومی شهرداری تفت، به عنوان پنج روابط عمومی برتر شهرستان در سال 97 انتخاب و با اهدای لوح از این عزیزان تقدیر به عمل آمد.

زارع در پایان از برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی ویژه روابط عمومی های شهرستان تفت و برگزاری نشست مشترک مسئولین روابط عمومی و رسانه های شهرستان در آینده ای نزدیک خبر داد.آدرس کوتاه :