سرپرست فرمانداری شهرستان تفت به همراه رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان از محل اتصال جاده ده بالا-طزرجان به بزرگراه تفت-یزد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "علیرضا نوکار" سرپرست فرمانداری شهرستان تفت به همراه "غلامرضا فلاح" رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان از محل اتصال جاده ده بالا-طزرجان به بزرگراه تفت-یزد بازدید و در جریان نحوه مرمت برای عبور و مرور موقت و کاهش ترافیک مسیر دهستان شیرکوه به تفت قرار گرفت.

"علیرضا نوکار" در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به نظرات کارشناسی راهنمایی و رانندگی مبنی بر مرمت جاده موقت اتصال محور ده بالا-طزرجان به بزرگراه تفت-یزد برای کاهش بار ترافیکی این جاده با همکاری اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان مرمت آن در دستور کار قرارگرفته است.

سرپرست فرمانداری شهرستان تفت خاطرنشان کرد: امید است با خاک‌ریزی که انجام خواهد گرفت این مسیر موقتاً برای عبور و مرور تا پنج شنبه مهیا شود.

وی در ادامه افزود: همچنین برای اتصال دائم جاده ده بالا-طزرجان به بزرگراه تفت-یزد طرحی توسط اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان آماده‌شده و در حال رایزنی برای اختصاص بودجه برای شروع این پروژه هستیم.آدرس کوتاه :