سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با حضور در مسیر تفت-ده بالا و طزرجان از نزدیک در جریان نحوه نظارت و کنترل ترافیک این مسیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، در این بازدید شبانه که بیش از سه ساعت به طول کشید، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با حضور در این مسیر و گفت‌وگو با عوامل پلیس‌راه و راهداری در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته برای کاهش ترافیک این مسیر قرار گرفت.

"علیرضا نوکار" در حاشیه این بازدید خاطرنشان کرد: با توجه به ترافیک سنگین مسیر تفت- ده بالا و طزرجان، جلساتی پیرامون بررسی این مشکل در استانداری و فرمانداری تفت برگزارشده و تصمیماتی به‌منظور رفع این مشکل اتخاذشده است.

سرپرست فرمانداری شهرستان تفت اظهار داشت: خوشبختانه با حضور و تلاش مؤثر عوامل پلیس‌راه و راهداری و ممنوع کردن سبقت در این مسیر از ساعت 18-24 روزهای تعطیل شاهد کاهش ترافیک بودیم، به‌نحوی‌که ترافیک سنگین محور مذکور در هفته‌های گذشته که به طی مسیر 1.5 تا 2 ساعت می‌انجامید با اجرای طرح یادشده ، به 20 الی 30 دقیقه کاهش یافت و هیچ‌گونه حادثه و تصادف جاده‌ای در زمان اجرای این طرح صورت نگرفت.

نوکار در پایان خواستار همکاری همشهریان عزیز با عوامل پلیس‌راه و راهداری و رعایت قانون و مقررات راهنمایی و رانندگی به‌منظور کاهش ترافیک شد.

لازم به ذکر است اجرای طرح سبقت ممنوع در مسیر طزرجان، ده بالا- تفت در ایام تعطیل تا پایان تابستان و با استقرار گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس‌راه و راهداری استان در مسیر ذکرشده ادامه خواهد یافت.آدرس کوتاه :