بازدید فرماندار از جشنواره محصولات غذایی


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت،"محمد محامدی" فرماندار شهرستان تفت با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای امام خمینی (ره) تفت از جشنواره محصولات غذایی مهارت آموزان حرفه آشپزی و شیرینی‌پزی این مرکز با مربیگری "سکینه بهارستان تفتی" بازدید کرد.

فرماندار شهرستان تفت در این بازدید با تقدیر از فعالیت‌های گسترده آموزش فنی و حرفه‌ای در شهرستان، اصلی‌ترین نياز كشور را ايجاد اشتغال پايدار دانست و یکی از بهترین راه‌ها برای رسیدن به این مهم را کسب آموزش‌های مهارتی دانست.‏

محامدی  به نقش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در تربیت افراد ماهر، خلاق و کوشا در سطح جامعه اشاره نمود و افزود: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای جایگاهی ویژه در توسعه اقتصادی و فرهنگی جامعه می‌تواند ایفا نماید.
 
فرماندار شهرستان در ادامه توانمندی‌های مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان را مفید و اثربخش توصیف کرد و اظهار داشت: در این مجموعه فراهم ساختن زیرساخت مهارت که به‌عنوان یکی از عناصر اصلی اشتغال،  به‌خوبی در حال اجرا است.

محامدی در پایان‌بر لزوم اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در سطح شهرستان درزمینهٔ آشنایی مردم با فعالیت‌ها و دستاوردهای فنی و حرفه‌ای تأکید نمود.