به مناسبت هفته هلال احمر؛


به مناسبت هفته هلال احمر فرماندار شهرستان تفت با حضور در پایگاه جمعیت هلال احمر این شهرستان در جریان نحوه فعالیت و خدمات رسانی این مجموعه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، در ابتدا "محمد محامدی" فرماندار شهرستان تفت با حضور در محل جمعیت هلال‌احمر در نشستی با رئیس و تعدادی کارکنان این مجموعه در جریان روند فعالیت‌های این مرکز در واحدهای امداد و نجات، داوطلبان و جوانان و اقدامات صورت گرفته در زمینه خدمات امدادی، جذب و سازمان‌دهی اعضا و داوطلبان و کمک‌رسانی قرار گرفت.

"محمد محامدی" در این دیدار ضمن تبریک و گرامیداشت هفته هلال‌احمر به همه کارکنان و اعضاء داوطلب این شهرستان اظهار داشت: نقش هلال‌احمر در آمادگی و ارائه خدمات لازم، قبل و بعد از وقوع بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه و کمک‌رسانی به حادثه دیدگان و همچنین ارائه آموزش‌های لازم به شهروندان در این رابطه نقش محوری و برجسته است و این نهاد غیردولتی با پشتوانه مردمی خویش تاکنون خدمات ارزشمندی را در این خصوص ارائه کرده است.

فرماندار شهرستان تفت در ادامه افزود: خدمات و فعالیت‌های جمعيت هلال‌احمر نمونه بارز ازخودگذشتگي و يک امر بشردوستانه است.

محامدی اظهار داشت: نقش جوانان و فعالان جمعیت هلال‌احمر که بدون مزد مشغول انجام خدمت‌رسانی هستند یک کار ماندگار و اثربخش است.

فرماندار تفت خاطرنشان کرد: جمعیت هلال‌احمر با برخورداری از توانایی بالای نیروی انسانی، امکانات پشتیبانی و تجهیزاتی می‌تواند نقش مؤثری در امدادرسانی در اقصی نقاط کشور داشته باشد.

در ادامه این بازدید فرماندار تفت از نزدیک از بخش‌های مختلف جمعیت هلال‌احمر تفت بازدید و با اهدای لوح تقدیر از زحمات کارمندان این مجموعه قدردانی نمود.آدرس کوتاه :