به مناسبت هفته قوه قضائیه؛


فرماندار شهرستان تفت به مناسبت قوه قضائیه از دادگستری شهرستان تفت و بخش نیر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" فرماندار شهرستان تفت به مناسبت هفته قوه قضائیه با حضور در دادگستری شهرستان تفت با "مهدی زارعی" رئیس و جمعی از کارمندان دادگستری شهرستان تفت دیدار و گفت‌وگو کرد.

در ادامه با همراهی "مهدی زارعی" رئیس دادگستری شهرستان تفت و "سید روح‌الله میر خلیلی" بخشدار نیر از دادگستری بخش نیر ، بازدید و با "محمدتقی کریمی" رئیس و کارمندان این دادگستری دیدار و گفت‌وگو کرد.

"محمد محامدی" در این بازدید با تبریک هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد شهید بهشتی و 72 تن از یارانش گفت: هفته قوه قضائیه فرصتی است مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در قوه قضاییه کشور و به‌ویژه تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضایی، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر، شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی و شهیدان والامقامی که در این عرصه جان‌فشانی نموده‌اند.

فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی شهرستان در رفع مشکلات و اختلافات قضایی هم گام با مسئولان و همراه با مردم و با سعه‌صدر، قدم‌های مثبتی در این راستا برداشته و با ثبت کارنامه درخشانی از این نهاد رضایت و خشنودی همگان را در برداشته است.

وی در ادامه افزود: امروز همدلی و تعامل بسیار خوب دستگاه قضایی با سایر ادارات، نهاد‌ها و دستگاه‌های اجرایی ، باعث شتاب بخشی و تسریع در توسعه و پیشرفت منطقه در حوزه‌های مختلف گردیده که به‌طورقطع، ادامه این روند در تقویت حاکمیت قانون در سطح منطقه بسیار مؤثر خواهد بود.

فرماندار شهرستان تفت در پایان از زحمات و تلاش‌های مجموعه دادگستری شهرستان به خاطر رسیدگی به پرونده‌ها و انجام طرح‌های نو و خلاقانه در این حوزه با اهدای لوح ، تقدیر کرد.آدرس کوتاه :