به مناسبت هفته جهاد کشاورزی؛


به مناسبت هفته جهاد کشاورزی، فرماندار ، شهردار و اعضای شورای شهر تفت با حضور در جهاد کشاورزی از نزدیک در جریان روند اداری این مجموعه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، به مناسبت هفته جهاد کشاورزی،  "محمد محامدی" فرماندار با همراهی "وحید فتوحی" شهردار و تعدادی از اعضای شورای شهر تفت از اداره جهاد  کشاورزی شهرستان تفت بازدید کرد.
در این بازدید فرماندار و سایر همراهان با حضور در اتاق کارمندان این مجموعه در جریان روند کاری کارکنان ،قرار گرفته و با اهدای شاخه گل از زحمات این عزیزان تقدیر کردند.
در پایان نیز در نشستی با حضور فرماندار ، شهردار ، تعدادی از اعضای شورای شهر و تعدادی از کارمندان اداره جهاد کشاورزی شهرستان مشکلات این مجموعه بررسی شد.
"محمد محامدی" با تقدیر از فعالیت های اداره جهاد کشاورزی شهرستان در عرصه های مختلف گفت: نقش جهاد در پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید در شهرستان کلیدی است .
فرماندار شهرستان تفت در ادامه افزود: در حوزه مبارزه با آفات شاهد تلاش مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان برای از بین آفات در شهرستان بوده ایم و امیدواریم با همکاری کشاورزان شهرستان در سال جاری شاهد کاهش خسارت به محصولات کشاورزی شهرستان باشیم.
محامدی با انتقاد از روند طولانی روند اداری جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در باغات و مزارع کشاورزی شهرستان تصریح نمود: مطالبه جدی افکار عمومی شهرستان جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان است و تلاش می کنیم با تشکیل جلسات تخصیصی با دستگاه های ذی ربط ، مشکلات و موانع طولانی شدن روند اداری برای صدور حکم را بررسی نموده و راه حل هایی برای آن پیدا نماییم.
فرماندار تفت با اشاره به بارندگی های خوب در ابتدای سال اظهار داشت: با جاری شدن سیلاب و روان آب ها، شاهد وارد شدن خسارت به قنوات ، زمین های کشاورزی و راه های بین مزارع بوده ایم و همکاران در دفتر مراکز خدماتی جهاد کشاورزی و ستاد بحران فرمانداری در حال جمع آوری اطلاعات و ثبت در سامانه سجاد هستند و امید است با تخصیص اعتبار مورد نیاز بخشی از این آسیب ها ترمیم وجبران گردد.آدرس کوتاه :