جلسه بررسی مشکلات زیر ساخت های ورزشی شهرستان تفت با حضور فرماندار ، معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، جلسه بررسی مشکلات زیرساخت‌های ورزشی شهرستان تفت با حضور" محمد محامدی" فرماندار ،"علی‌محمد شیخی " معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان و علی‌اصغر حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد.

"محمد محامدی" در این جلسه به بیان مشکلات زیرساخت‌های ورزشی شهرستان پرداخت و اظهار داشت: یکی از دغدغه ورزشی مردم شهرستان تفت ، مشکلات تنها استخر سرپوشیده شهرستان است که تعمیرات آن هنوز تمام نشده و مردم شهرستان از تعطیلی آن گلایه‌مند هستند .

فرماندار شهرستان تفت خواستار تکمیل سه سالن ورزشی نیمه‌کاره در روستاهای شهرستان تفت شد و گفت: سه سالن ورزشی در روستاهای اسلامیه ، علی‌آباد و نصرآباد پیشرفت خوبی را داشته‌اند و نیازمند تخصیص اعتبار به‌منظور تکمیل و بهره‌برداری هر چه سریع‌تر آن هستیم و امید است با نگاه مثبت اداره کل ورزش و جوانان استان شاهد بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از این سه پروژه باشیم.

محامدی به درخواست‌های رسیده به فرمانداری به‌منظور ایجاد زمین چمن مصنوعی در نقاط مختلف شهرستان اشاره کرد و تصریح نمود: امید است در اعتبارات سال 98 ، با توجه به تعدد روستا و حضور بیشمار همشهریان در روزهای تعطیل در نقاط ییلاقی شهرستان و آماده بودن تعدادی زمین برای ایجاد چمن مصنوعی شاهد ساخت زمین چمن مصنوعی در نقاط مختلف شهرستان باشیم.

فرماندار تفت خواستار  آغاز ساخت سالن 6000 هزارنفره شهید چمران در مرکز شهر تفت شد و بیان نمود: با توجه به نزدیکی شهر تفت به مرکز استان و وجود زمین در اطراف مجموعه شهید چمران و درخواست جوانان ورزشکار تفتی امیدواریم با تخصیص اعتبار ساخت سالن سرپوشیده 6000 هزارنفره شهید چمران تفت نیز آغاز شود.

تکمیل زمین چمن مصنوعی روستای ده بالا، ساخت مجموعه ورزشی در منطقه سانیج با توجه به درخواست اهالی این روستا، تکمیل گرمایش و سرمایش سالن‌های ورزشی روستایی و تعمیرات سالن‌های ورزشی موجود از دیگر درخواست‌های فرماندار شهرستان تفت از معاون اداره کل ورزش و جوانان استان به‌منظور تخصیص اعتبار ویژه برای شهرستان تفت بود.

در ادامه این جلسه "علی‌محمد شیخی" معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: تعمیرات تأسیسات استخر سرپوشیده شهر تفت در مراحل پایانی قرار دارد و امیدواریم در هفته دوم تیرماه شاهد بازگشایی مجدد این استخر باشیم.

شیخی  همچنین از شروع عملیات عمرانی به‌منظور تکمیل سه سالن ورزشی روستایی در شهرستان و تعمیرات سالن‌های ورزشی و ساخت سه زمین چمن مصنوعی در نقاط مختلف شهرستان خبر داد.آدرس کوتاه :