با برپایی میز خدمت در میعادگاه های نماز جمعه شهر تفت و بخش های تابعه ، با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به درخواست ها و مشکلات مردم رسیدگی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، با برپایی میز خدمت در محل برگزاری نماز جمعه شهر تفت و بخش های تابعه ، با حضورمدیرکل دفتر امور اقتصادی و بین الملل استانداری،مدیرکل روابط عمومی استانداری ،سرپرست فرمانداری شهرستان تفت ، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، بخشداران شهرستان و جمعی از مسئولان به درخواست ها و مشکلات مردم رسیدگی شد.

"علیرضا نوکار" با اشاره به برگزاری میز خدمت در مراسم نمازجمعه شهر تفت و بخش های تابعه اظهار داشت: میز خدمت بر اساس مصوبه هیئت دولت و به منظور تسریع در روند رسیدگی به درخواست های مراجعه کنندگان به دستگاه های دولتی برپا شده است.

سرپرست فرمانداری شهرستان تفت در ادامه افزود: با توجه به اینکه در آستانه پنجم مردادماه سالروز برپایی اولین نمازجمعه قرار داریم و با ابلاغ استاندار یزد ، مقدمات برپایی میز خدمت در نماز جمعه شهرهای تفت و نیر ، بخش گاریزات و کهدوئیه و دهستان نصرآباد فراهم شد و امروز شاهد حضور مسئولان استانی و شهرستانی در نماز جمعه در قالب میز خدمت برای پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات مردم بودیم .

 

 آدرس کوتاه :