به مناسبت هفته دولت؛


همایش دوچرخه‌سواری پنج‌شنبه‌های تفت با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، بخشدار مرکزی و علاقه‌مندان به این رشته ورزشی به میزبانی فرمانداری شهرستان تفت برگزار شد.

به گزارش دبیرخانه بزرگداشت هفته دولت شهرستان تفت، همایش دوچرخه‌سواری پنج‌شنبه‌های تفت با حضور "محمدجواد نعمتی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری،"علی احمدیان" بخشدار مرکزی و "علی‌اصغر حسینی" رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و علاقه‌مندان به این رشته ورزشی به میزبانی فرمانداری شهرستان تفت برگزار شد.
"محمدجواد نعمتی" در حاشیه این همایش با تبریک هفته دولت و تقدیر از عوامل برگزاری، خاطرنشان کرد: تحرک عمومی مردم در زمینه‌های مختلف ورزشی به رشد سلامتی جسمی و روحی کمک می‌کند و ورزش همگانی هم یکی از ضروریات زندگی است که باید به این امر مهم توجه جدی صورت گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تفت بابیان این‌که هدف از برپایی چنین همایش‌هایی، ایجاد شور و نشاط احتمالی و ترویج فرهنگ زندگی سالم است، گفت: استفاده از دوچرخه، می‌تواند گام مهمی در راستای زندگی سالم باشد؛ چراکه از هم سبب سلامتی جسم انسان شده و از طرفی وسیله‌ای پاک برای محیط‌ زیست است.
نعمتی در پایان خواستار اطلاع‌رسانی مناسب برای مشارکت بیشتر اهالی شهر تفت در این همایش در هفته‌های آتی شد.
دوچرخه‌سواران در این همایش مسیر حسینیه امام (ره) تا فرمانداری شهرستان تفت را رکاب زدند و در پایان برنامه به‌قیدقرعه به تعدادی از شرکت‌کنندگان در این همایش جوایزی اهدا شد.آدرس کوتاه :