فرماندار شهرستان تفت خبر داد:


"محمد محامدی" در حاشیه بازدید از پروژه بلوار آیت‌الله خامنه‌ای تفت گفت: این پروژه یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های سطح شهر تفت بود که چند سال بدون پیشرفت مانده بود و از ابتدای سال گذشته با همکاری شهرداری، راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، شرکت توزیع برق و سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد در مراحل پایانی خود قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" با همراهی "ابوالقاسم محی‌الدینی" مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد ، "وحید فتوحی" شهردار تفت از پروژه بلوار آیت‌الله خامنه‌ای بازدید و در جریان آخرین مراحل آماده‌سازی این بلوار قرار گرفت.

"محمد محامدی" در حاشیه این بازدید گفت: این پروژه یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های سطح شهر تفت بود که چند سال بدون پیشرفت مانده بود و از ابتدای سال گذشته با همکاری شهرداری، راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، شرکت توزیع برق و سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد در مراحل پایانی خود قرار دارد.

فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: در سال گذشته بخش عظیمی از این بلوار، آسفالت و سنگ جدول‌گذاری شد و در سال جاری نیز روشنایی این بلوار آغاز و در مراحل پایانی خود قرار دارد و در هفته جاری این بلوار روشن خواهد شد.

وی در ادامه افزود: بخشی از آسفالت کندروهای این بلوار باقی‌مانده که امیدواریم هر چه سریع‌تر آسفالت و این پروژه تکمیل و به بهره داری برسد.

 آدرس کوتاه :