هم‌زمان با روز جانباز صورت گرفت؛


هم‌زمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، فرماندار شهرستان تفت با حضور در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تبلیغات اسلامی شهرستان با اهدا لوح تقدیر از مدیران جانباز این دو اداره تجلیل نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، هم‌زمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، محمدمحامدی فرماندار با همراهی احمد محمودی رئیس اداره بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان با حضور در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تبلیغات اسلامی شهرستان تفت با اهدا لوح تقدیر و شاخه گل از مدیران جانباز این دو اداره " احمد مطهری" و " حجت الاسلام مجید جعفرپور" تجلیل نمود.

محمد محامدی در این دیدار با آرزوی سلامتی برای تمامی جانبازان این مرزوبوم گفت: ما امنیت و آسایش امروز جامعه را مدیون خون شهدا، فداکاری‌های جانبازان و ایثارگری‌های رزمندگان در طول 8 سال دفاع مقدس می‌دانیم.

وی ضمن تأکید بر حفظ و حراست از دستاوردهای شهدا و جانبازان اظهار داشت فرهنگ ایثار و شهادت از گنجینه‌های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده که تجلی و نمود آن را به‌طور خاص و ویژه در طول سال‌های دفاع مقدس شاهد بودیم.

در ادامه این دیدار پیرامون برنامه‌های این دو اداره در سال 98 نیز بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.آدرس کوتاه :