فرماندار شهرستان تفت خاطر نشان کرد:


"محمد محامدی" در شورای برنامه‌ریزی شهرستان تفت گفت: تلاش فرمانداری شهرستان برقراری توازن در تخصیص اعتبارات بین تمامی بخش‌های شهرستان بوده است و برخی از اعتبارات تخصیصی صرف مطالبات و بدهی‌های گذشته می‌شود و مردم اثر آن را احساس نمی‌کنند که ضروری است اطلاع‌رسانی شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" در نشست شورای برنامه‌ریزی شهرستان تفت بابیان اینکه دستگاه‌ها باید حداکثر تا آخر تیرماه اعتبارات تخصیصی را جذب کنند، گفت: جابه‌جایی اعتبارات بر اساس تصمیم استان امکان‌پذیر نیست ولی چنانچه اداره‌ای نتواند اعتبار تخصیص داده‌شده را جذب کند، بین ادارات دیگر توزیع خواهد شد.
وی در ادامه افزود: مدیران شهرستان باید تمام تلاش خود را برای جذب اعتبارات تخصیص‌یافته شده به کار ببرند.
محمد محامدی خاطرنشان کرد: تلاش فرمانداری شهرستان برقراری توازن در تخصیص اعتبارات بین تمامی بخش‌های شهرستان بوده است و برخی از اعتبارات تخصیصی صرف مطالبات و بدهی‌های گذشته می‌شود و مردم اثر آن را احساس نمی‌کنند که ضروری است اطلاع‌رسانی شود.
وی سال ۹۷ را سال پرتنش آبی خواند و گفت: آب‌رسانی به ۲۳۱ روستا به‌صورت سیار انجام شد که اعتبار زیادی به خود اختصاص داد.
فرماندار تفت درباره اعتبارات سال ۹۸ هم گفت: با توجه به شرایط فعلی و مشکلات اقتصادی علی‌رغم افزایش قیمت‌ها، وضعیت بودجه برای امسال همانند دو سال گذشته است و برای شهرستان تفت حدود ۲۰ میلیارد تومان در نظر گرفته‌اند.
محامدی افزود: اعتبارات جاری کفاف نمی‌دهد و دستگاه‌ها باید با رایزنی با مدیران کل به سمت جذب اعتبارات ملی بروند.
فرماندار شهرستان تفت در پایان از جمع‌آوری پیشنهادهای دستگاه‌های شهرستان و توزیع اعتبارات سال 98 در هفته آینده خبر داد.آدرس کوتاه :