جلسه بررسی مشکلات حوزه آب و فاضلاب روستاهای بخش با حضور بخشدار، معاون آب و فاضلاب روستایی تفت، روسای شورای اسلامی روستاهای بخش در محل بخشداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات، جلسه بررسی مشکلات حوزه آب و فاضلاب روستاهای بخش با حضور بخشدار، معاون آب و فاضلاب روستایی تفت، روسای شورای اسلامی روستاهای بخش در محل بخشداری برگزار شد.

"احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات ضمن عرض خیرمقدم به حضار هدف از تشکیل جلسه را بررسی کارشناسی مسائل و مشکلات حوزه آب روستاهای بخش و اقدام عملي در راستاي مرتفع ساختن مشکلات و افزایش رفاه عمومی روستائیان در این حوزه دانست. وی در ادامه به مشكلات تأمین آب بهداشتي روستاهاي بخش کاریز در دو هفته گذشته اشاره و اين مشكلات را ناشي از کمبود منابع آبی وعدم پيگيري آبفار در نصب تجهيزات چاه‌های منطقه، سیستم شبکه آب‌رسانی قدیمی، فرسوده و غیر فنی در اكثر روستاهاي بخش و هدر رفتن آب، عدم مديريت توزيع و همچنين مصرف بی‌رویه تعدادي از مشتركين پرمصرف دانست و بر لزوم توسعه و اصلاح شبکه‌های آب‌رسانی روستایی و تسريع در تجهیز و بهره‌برداری چاه شماره 5 و تعين تكليف وضعيت پيمانكار و آبدار بخش تأکید واز شوراها و دهياران خواست تا ضمن اطلاع‌رسانی به اهالي در خصوص صرفه‌جویی در مصرف همكاري لازم را آبفار شهرستان داشته باشند.

 در ادامه شوراهای اسلامی روستاهای بخش مسائل و مشکلات را مطرح و بعد از توضیحات آقای خردمند تصمیمات لازم اتخاذ گردید.آدرس کوتاه :