نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دستاوردهای عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حاصل جانفشانی و فداکاری های شهیدان است

سرپرست فرمانداری تفت در دیدار با مدیرکل و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد توسل به ارواح مطهر شهیدان والامقام را گشایش گر کارها عنوان و بر صیانت از آرمانهای متعالی شهیدان انقلاب اسلامی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع" در ابتدای این نشست که در محل دفتر فرماندار تفت برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دستاوردهای عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را حاصل جانفشانی و فداکاری های این والامقامان عنوان کرد و گفت: این مردان الهی با تقدیم جان عزیز خویش، امنیت پایدار و آرامش کنونی را برای مردم ایران اسلامی فراهم آورند و استقلال و عزت کشور را تضمین کردند.

سرپرست فرمانداری تفت با اشاره به اهمیت و جایگاه والای خانواده معظم شهداء، بر رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان تاکید کرد و گفت: خانواده معزز شهدای والامقام به فرموده امام راحل(ره) چشم و چراغ ملتند و صبوری و فداکاری این خانواده ها هرگز از یاد و خاطره مردم قدرشناس ایران پاک نخواهد شد.

زارع توسل به ارواح مطهر شهیدان والامقام را گشایش گر کارها عنوان  کرد و افزود:شهدا همچون شمعی فروزان و پرچمی برافراشته ما را راهنمایی می نمایند تا راه را از بیراهه تشخیص دهیم و به طرف مقصود حركت نماییم .

وی با اشاره به ضرورت تکمیل گلزارهای نیمه تمام در سطح شهرستان تفت، خواستار تخصیص اعتبارات لازم در این رابطه شد.