فرماندار شهرستان تفت در دوره آموزشی ارتقاء و بازآموزشی معلمان رو خوانی و روانخوانی شهرستان که در محل سازمان تبلیغات برگزار شد حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای را ضامن اعتلای میهن عزیز اسلامی ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "ابوالقاسم دهقان" در این نشست با اشاره به انتخابات 24 خردادماه سال جاری با دعوت از آحاد مردم برای حضوری دشمن شکن در پای صندوق های رای، بر بی طرفی برگزار کنندگان انتخابات تاکید کرد و گفت: هیچ یک از کاندیداها به مسئولان ارشد شهرستان وابستگی و انتسابی ندارند و آنچه که برای برگزار کنندگان انتخابات مهم است اجرای مر قانون به عنوان فصل الخطاب همگان است.

وی افزود: با همکاری و هماهنگی های به عمل آمده شهرستان تفت آماده برگزاری انتخاباتی باشکوه است و انتظار می رود مردم شریف شهرستان، همگام با سایر مردم در اقصی نقاط کشور ایران اسلامی، با حضور گسترده در پای صندوق های رای، گام بلندی در راستای تحقق شعار حماسه سیاسی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است بردارند.

دهقان با بیان این که بیش از 1500 نفر در پای صندوق های رای برگزار کننده انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح شهرستان هستند ادامه داد: همه دستگاههای اجرایی شهرستان مکلفند کلیه امکانات و تجهیزات خود را برای برگزاری مطلوب انتخابات در اختیار ستاد انتخابات شهرستان قرار دهند.

 فرماندار تفت با اشاره به فعالیت 91 شعبه ثابت و سیار اخذ رای در سطح شهرستان در روز برگزاری انتخابات اظهار داشت: در شهر تفت، تعداد 15 صندوق شامل 12 صندوق ثابت و 3 صندوق سیار به جمع آوری آرای مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها می پردازند.

  دهقان افزود: در شهر نیر نیز 1 صندوق ثابت و 1 صندوق سیار به جمع آوری آرای مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها خواهند پرداخت.

وی همچنین تعداد صندوق های اخذ رای در بخش مرکزی را 42 صندوق عنوان کرد و ادامه داد: 12 صندوق ثابت و 20 صندوق سیار به جمع آوری آرای مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها می پردازند ضمن آن که10 صندوق سیار نیز برای جمع آوری آرای ریاست جمهوری اختصاص یافته است.

فرماندار تفت ادامه داد: در بخش گاریزات نیز 3 صندوق ثابت و 10 صندوق سیار به جمع آوری آرای مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها می پردازند.

وی تعداد صندوق های اخذ رای در بخش نیر را 19 صندوق عنوان کرد و گفت: در این بخش 4 صندوق ثابت و 12 صندوق سیار آرای مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را جمع آوری می کنند. ضمن آن که3 صندوق سیار نیز صرفا به جمع آوری آرای ریاست جمهوری خواهند پرداخت.

 

فرماندار تفت در پایان ابراز امیدواری کرد مردم با حضور باشکوه خود در پای صندوق های رای، حماسه عظیم سیاسی دیگری را در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی رقم زنند.      

 

آدرس کوتاه :