معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد تأکید کرد:


"احمد ترحمی" در مراسم تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت گفت: سلامت، قانونمندی، امنیت و مشارکت حداکثری چهار اولویت ستاد انتخابات استان برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ۱۳۹۸ است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت،"احمد ترحمی" در مراسم تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت ضمن تقدیر از زحمات "سعید پرویزی" معاون سابق این فرمانداری گفت: پرویزی از مدیران سخت‌کوش و منضبط است و در دوران مسئولیت خود اقدامات خوبی را در حوزه‌های سیاسی، امنیتی و اجتماعی در شهرستان تفت انجام داد و ضرورت داشت از توانایی‌های ایشان در پست مدیرکلی دفتر اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد استفاده نماییم.

معاون استاندار یزد ادامه داد: "محمدجواد نعمتی" مدیری پاک دست و سخت‌کوش است و از ابتدای خدمت در حوزه وزارت کشور مشغول به فعالیت بوده و امید است با انتصاب ایشان شاهد پویایی و بالندگی بیشتر در حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تفت باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد خاطرنشان کرد: شهرستان تفت با توجه به شرایط ویژه خود دارای پتانسیل و ظرفیت خوبی برای همگرایی و تعامل است و شاهد حضور مردم شهرستان درصحنه‌های حساس کشور از ابتدای انقلاب بوده‌ایم و برآیند تلاش اعضای شورای اداری شهرستان باید در راستای همگرایی، تعامل و نزدیکی همه‌ی گروه‌ها و شهروندان شهر و روستای این شهرستان باشد.

ترحمی خواستار ارتباط مستمر مدیران شهرستان با ائمه جمعه و جماعات شهرستان شد و افزود: ائمه جمعه و جماعات در بین مردم هستند و از مشکلات مردم باخبر هستند و ارائه گزارش عملکرد توسط مدیر ادارات باعث خواهد شد ائمه جمعه و جماعات در دیدارهای مردمی

گزارش‌هایی از عملکرد ادارات در رابطه با اقدامات صورت گرفته به‌منظور رفع مشکلات به مردم ارائه دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با تأکید بر اهمیت ارتباط مؤثر مدیران شهرستان با رسانه‌ها، این مهم را یکی از معیارهای ارزیابی مدیران، فرمانداران و بخشداران برشمرد و اضافه کرد: رسانه‌ها پل ارتباطی بین مردم و مدیران هستند و ارتباط با رسانه‌ها باعث خواهد شد عملکرد ادارات و دستگاه‌ها پوشش داده شود و مردم از گزارش عملکرد آن‌ها باخبر شوند.

احمد ترحمی خواستار توجه ویژه مدیران به جوانان شد و بیان نمود: در بیانیه گام دوم انقلاب نیز تأکید ویژه‌ای به حضور جوانان در تمامی صحنه‌های نظام شده و شنیدن نظرات جوانان که قشر با شور و شعور هستند می‌تواند در بهبود فضای کار و تلاش و تعاملات کارگشا باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب را یکی از سیاست‌های حوزه سیاسی استانداری یزد دانست و گفت: بسترسازی برای اجرایی کردن دستورالعمل‌های ویژه دستگاه‌های دولتی در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری یکی از برنامه‌های حوزه سیاسی استانداری یزد است.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات در سال جاری اظهار داشت: سلامت، قانونمندی، امنیت و مشارکت حداکثری چهار اولویت ستاد انتخابات استان برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ۱۳۹۸ است.

ترحمی تصریح کرد: ستاد انتخابات مأمور به نتیجه انتخابات نیست، بلکه وظیفه برگزاری شایسته انتخابات را بر عهده دارد و هیچ ملاحظه‌ای در فعالیت‌های اداری انتخاباتی نباید صورت گیرد.

معاون استاندار تلاش برای ایجاد نشاط سیاسی در جامعه را یکی از اهداف معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری دانست و بیان نمود: امید است با تلاش برای ایجاد نشاط سیاسی در جامعه و امید به آینده شاهد حضور مشارکت حداکثری در جامعه باشیم و بر این اعتقادیم با عدم وجود نشاط سیاسی در جامعه رونق تولید و فعالیت‌های اقتصادی نیز با مشکل روبرو خواهد شد.

وی ادامه داد: توجه به احزاب و سازمان‌های سیاسی رسمی و شناسنامه‌دار، جوانان و تشکل‌های سیاسی، اجتماعی و صنفی باعث ایجاد شورونشاط سیاسی و مشارکت حداکثری در انتخابات خواهد شد و امیدواریم شاهد برگزاری باشکوه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه باشیم.

"محمد محامدی" نیز در این جلسه گفت: پرویزی در دوران کوتاه مسئولیت خود در شهرستان تفت اقدامات خوبی را انجام داد و نعمتی نیز در دوران 28 ساله کاری خود همواره در حوزه سیاسی، امنیتی و اجتماعی در استانداری یزد مشغول به فعالیت بوده و امیداست اقدامات خوبی در دوران مسئولیت خود در شهرستان انجام دهد.

فرماندار شهرستان تفت با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری اظهار داشت: مشارکت مردم شهرستان همواره در انتخابات بالا بوده است و در انتخابات سال 96 نیز بیشترین مشارکت مردم در استان متعلق به شهرستان تفت بوده است.

محامدی خاطرنشان کرد: هرچند مردم شهرستان گلایه‌هایی از ترکیب حوزه انتخابیه خوددارند و انتظار بود که این مشکل رفع شود اما بااین‌وجود، اطمینان داریم با همکاری مسئولین و مشارکت مردم، شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور در شهرستان تفت باشیم.آدرس کوتاه :