هم‌زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:


هم‌زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت مسابقه پلاکارد نویسی با موضوع استکبارستیزی برگزار می‌شود.
هم‌زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت، هادی قاسمی با اعلام این خبر فوق افزود: نخستین جشنواره پلاکارد نویسی و کارهای خلاقانه با موضوع استکبارستیزی ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی روز 22 بهمن سال جاری در سطح شهرستان تفت برگزار می‌شود.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت در ادامه به نبین دستاوردهای انقلاب برای کودکان و نوجوانان اشاره کرد و افزود: کارهای خلاقانه و ابتکاری با موضوعات مختلف می‌تواند خلاقیت کودکان و نوجوانان را افزایش داده و در این راستا استکبارستیزی و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی آمیخته با خلاقیت یکی از این روش‌هاست تا دستاوردهای انقلاب اسلامی برای کودکان و نوجوانان بازگو شود.

وی ادامه داد: استفاده از خلاقیت‌ها، ابتکار عمل و تناسب محتوای پلاکارد با موضوع مسابقه از ملاک‌های امتیازدهی شعارنوشته‌ها و دیگر آثار خلاقانه‌ای است که با عنوان استکبارستیزی و یا دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب را نشان دهد.

وی در خصوص زمان برگزاری این جشنواره گفت: این مسابقه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نظر گرفته‌شده است و علاقه‌مندان فرصت دارند تا آثار خود را در روز 22 بهمن به غرفه اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان در ابتدای مسیر راهپیمایی تحویل نمایند و ثبت‌نام آثار خود را انجام دهند تا بعد از داوری صورت گرفته برگزیدگان نهایی اعلام و جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

آدرس کوتاه :