با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی؛


مشکلات شهرستان تفت با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، فرماندار تفت و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، نشست بررسی مشکلات شهرستان تفت با حضور "کمال دهقانی فیروزآبادی"نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، "محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، "محمد محامدی" فرماندار تفت و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در فرمانداری شهرستان تفت برگزار شد.
"کمال دهقانی فیروزآبادی" در ابتدای جلسه با قدر درانی از حضور مسئولین استانی و شهرستانی خواستار پیگیری مسئولان برای رفع سریع‌تر مشکلات شهرستان تفت شد و خاطرنشان کرد: امیداست با همراهی مسئولین استانی و شهرستان بخشی از مشکلات قابل‌حل مردم، رفع گردد.
"محسن صادقیان" نیز در این جلسه گفت: طی دو جلسه متوالی دو هفته اخیر در شهرستان سعی شده با حضور مسئولین استانی و شهرستانی مشکلات شهرستان تفت بررسی و با تصمیمات لازم این مشکلات رفع گردد.
"محمد محامدی" نیز خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی و بازدید مرتب از بخش‌های مختلف شهرستان سعی شده مشکلات قابل‌حل در سطح شهرستان با برگزاری جلسات شهرستانی رفع گردد و موضوعاتی که باید در سطح استان پیگیری شود نیز با برگزاری جلسات با حضور مدیران کل مطرح و تصمیمات لازم به‌منظور رفع آن اتخاذ شود.
در این جلسه پیرامون طرح بزرگ آب‌رسانی روستاهای شهرستان، طرح‌های آب‌رسانی سانیج و مجتمع غدیر، تسهیل در صدور مجوز توسط دامپزشکی برای ساخت مجتمع‌ها و پهنه‌های دامداری، مشکل پست برق دهشیر، مشکلات تأمین آب آشامیدنی مناطق مختلف روستایی، راه‌حل برای اخذ سند زمین‌های واگذارشده توسط دهیاری و شورای اسلامی روستاها بدون استعلام از منابع طبیعی، مشکلات منطقه سیف‌الدین اسلامیه، مشکلات ناشی از کاهش مصرف برق در واحدهای تولیدی بخش گاریزات، مشکلات ناشی از صدور مجوزهای بی‌رویه معادن در مناطقی از شهرستان و سرعت بخشیدن به پروژه گازرسانی دهستان شیرکوه و ساخت شهرک صنعتی و مجتمع‌های کارگاهی در بخش‌های مختلف شهرستان تفت بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت و تصمیماتی به‌منظور رفع بعضی از مشکلات مطرح‌شده اتخاذ شد.آدرس کوتاه :