به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات _ کهدوئیه مهدی حاج حیدری به مناسبت فرا رسیدن شانزدهم آذر ماه، روز دانشجو را به همه دانشجویان تبریک گفت . در این پیام آمده است :   دانشجويان سفيران دانش هستند و دانش منشاء قدرت؛ داشتن روحيه جستجو و تحقيق، تفكر انتقادي و نوشتاري برمبناي اصلاح و همچنين تفكر قبل از گفتار، لازمه فعاليتهاي علمي دانشجويان است . روز دانشجو فرصتی است که نقش برجسته و پررنگ دانشجویان  ، این قشر عظیم و سرنوشت ساز را در جامعه یادآوری کنیم و یادمان نرود که آن ها همواره در جهت شکوفایی ایران بزرگ تلاش کرده اند 16 آذر ؛ روز فکرهای خلاق ، روز اندیشه های نو ،به شما دانشجوی عزیز تبریک می گویم شاد و سرفراز باشید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات _ کهدوئیه مهدی حاج حیدری به مناسبت فرا رسیدن شانزدهم آذر ماه، روز دانشجو را به همه دانشجویان تبریک گفت.در این پیام آمده است:

 دانشجويان سفيران دانش هستند و دانش منشاء قدرت؛ داشتن روحيه جستجو و تحقيق، تفكر انتقادي و نوشتاري برمبناي اصلاح و همچنين تفكر قبل از گفتار، لازمه فعاليتهاي علمي دانشجويان است.

روز دانشجو فرصتی است که نقش برجسته و پررنگ دانشجویان  ، این قشر عظیم و سرنوشت ساز را در جامعه یادآوری کنیم و یادمان نرود که آن ها همواره در جهت شکوفایی ایران بزرگ تلاش کرده اند

16 آذر ؛ روز فکرهای خلاق ، روز اندیشه های نو ،به شما دانشجوی عزیز تبریک می گویم شاد و سرفراز باشید.

آدرس کوتاه :