"محمد محامدی" فرماندار شهرستان تفت با صدور پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران عرصه روابط عمومی تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "محمد محامدی" در این پیام آورده است:
از گذشته تاکنون ارتباط با همنوع، همواره یکی از مسائل بسیار مهم برای انسان محسوب می‌شده و از صورت‌‌های ابتدایی اولیه با كمك ابزار و تكنولوژی‌‌های نوین ارتباطی، به ارتباطات نوری و ماهواره‌ای تکامل یافته ‌است. امروزه ارتباطات نقش مهم، سازنده و مؤثری در گسترش روابط و رشد و تحول همه جانبه در جوامع دارد.
بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی، پاسداشت شکوهمند تلاش های خالصانه و ارزشمند خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در عرصه راهبردی و تحول برانگیز روابط عمومی نقش ایفا می نمایند.
اینجانب ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی و آغاز این هفته به دست اندرکاران این حوزه، امید وارم روابط عمومی های دستگاه های دولتی، نهادهای عمومی و غیردولتی شهرستان تفت همواره با اطلاع رساني خدمات انجام شده، ارتباط دو سويه و تعاملي با اصحاب رسانه، سنجش و جلب افكار عمومي، قائل شدن جايگاهي ويژه براي مردم و مخاطب محوري و پاسخگويي موفق و پیروز باشند.آدرس کوتاه :