پیام فرماندار تفت به مناسبت روز خبرنگار


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، محمد محامدی، به  مناسبت فرارسیدن ۱۷ مردادماه روز بزرگداشت خبرنگار، پیامی منتشر 
کرد.در این پیام آمده است:
قلم، چنان ارزشمند است که می‌تواند طلوعی بر حقیقتِ درد باشد؛ درد آنان که فریادشان بی صداست. چه زیباست اندیشه ای که درمقابل قلم زانو زند و چه مقدسند واژه هایی که در خدمت بیان حق برآیند، و آنجاست که خداوند نیز به چنین قلمی سوگند یاد می‌کند، "ن والقلم و مایسطرون".
هفدهم مردادماه روز خبرنگار ، یادآور حماسه آفرینیهای شهید محمود صارمی است که تا آخرین لحظه در سنگر دفاع از عزت و شرف خبرنگاری شجاعانه ایستادگی کرد و با نثار خون خود حق جویی ، حق گویی را به تصویر کشید تا حقیقت در تاریخ زنده بماند .
خبرنگاران،وجدان بیدار و تصویرگر زمان خویش هستند و همواره در دل جامعه حضور دارند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای مرهون تلاش های شبانه روزی آنها است.
روزی که به نام شماست حقیقتا مبارک است؛ شما که طلایه داران جبهه‌ی آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستید.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام عرصه قلم و خبر رسانی ، فرا رسیدن روز ارزشمند خبرنگار را به همه‌ی فعالان این عرصه صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت اطلاع‌رسانی از درگاه خداوند متعال مسالت می‌نمایم .