مهلت دوروزه جهت اعتراض کاندیداهای شورای شهر و روستا به نتایج انتخابات

newsitem

"علیرضا نوکار" گفت: کاندیداهای معترض می‌توانند تا پایان ساعت اداری روز دوشنبه 31 خردادماه ، شکایت خود را به هیئت‌های اجرایی مستقر در فرمانداری و بخشدارهای شهرستان تحویل دهند تا در جلسه رسیدگی مشترک...

فرماندار شهرستان تفت درگذشت سرباز وظیفه "سید محمد آقابزرگی" را تسلیت گفت

newsitem

"علیرضا نوکار"فرماندار شهرستان تفت در پیامی درگذشت سرباز وظیفه «سید محمد آقابزرگی »را تسلیت گفت.

نتایج اخذ رأی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان تفت

newsitem

"علیرضا نوکار"فرماندار شهرستان تفت تعداد آرای مأخوذه به تفکیک هریک از کاندیداهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در این شهرستان را اعلام کرد.

فرماندار شهرستان تفت درگذشت دکتر فاطمه دهقانی را تسلیت گفت

newsitem

"علیرضا نوکار"فرماندار شهرستان تفت در پیامی درگذشت سرکار خانم «دکتر فاطمه دهقانی » شهید راه سلامت و همسر همکار ارجمند "امید دهقان‌زاده" را تسلیت گفت.

پیام قدردانی فرماندار تفت از مردم برای حضور پرشور در انتخابات

newsitem

"علیرضا نوکار" فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان تفت در پیامی از حضور پرشور مردم این شهرستان در انتخابات ۱۴۰۰ قدردانی کرد.

نتیجه ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بخ

newsitem

"علیرضا نوکار" فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان تفت نتیجه شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر بخ را اعلام کرد.

نتیجه ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر نیر

newsitem

"علیرضا نوکار" فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان تفت نتیجه شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر نیر را اعلام کرد.

نتیجه ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تفت

newsitem

"علیرضا نوکار" فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان تفت نتیجه شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر تفت را اعلام کرد.

بازدید مسئولان استان از ستاد انتخابات شهرستان تفت

newsitem

رئیس کل دادگستری استان با همراهی رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان با حضور در شهرستان تفت از ستاد انتخابات این شهرستان بازدید و در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته این ستاد در راستای برگزاری باشکوه...

مسئولان شهرستان تفت رأی خود را به صندوق انداختند

newsitem

"حجت‌الاسلام علی‌محمد گلوردی" امام‌جمعه تفت ،"علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت با همراهی جمعی از مسئولان این شهرستان در ساعت ابتدایی اخذ رأی با حضور دریکی از شعب شهر تفت، رأی خود را به صندوق...

نمایش 1 - 10 از 11 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 2