ادامه بدهید

برگزاری سومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان تفت

2023 09 26
سومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان تفت به ریاست سرپرست فرمانداری و رئیس هیئت اجرایی انتخابات این شهرستان و با حضور رئیس هیئت نظارت شورای نگهبان در شهرستان تفت ، بخشداران و سایر اعضای ستاد برگزار شد.

بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان تفت از چند واحد تولیدی

2023 09 26
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری از واحدهای تولیدی "ترمه الماس کویر" و "شرکت صنایع لبنیات شادنوش" و همچنین مجموعه گردشگری "باغ ارم اسلامیه" بازدید کرد.
با حضور سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولین ؛

زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان تفت به صدا درآمد

2023 09 23
مراسم آغاز سال تحصیلی شهرستان تفت هم‌زمان با هفته دفاع مقدس با حضور امام‌جمعه تفت، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین دستگاه ها و ادارات در دبیرستان دخترانه کوکبیه تفت برگزار شد.
اطلاعيه

برگزاري دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت در سه سطح شهرستان ،استان و کشور شهرستان تفت

2023 09 23
در راستاي اجراي ماده "شش" تصويب نامه شماره   67735/ت مورخ 6/6/95   هيات   وزيران (موضوع آئين نامه اجرايي تاسيس و فعاليت سازمانهاي مردم نهاد) ،دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت طي روز دوشنبه تاريخ 29/8/1402 در محل  فرمانداري تفت   راس ساعت 10 برگزار خواهد شد .

پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان تفت به مناسبت هفته دفاع مقدس

2023 09 22
"علی دهقان نیری" سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با صدور پیامی یاد و خاطره شهدای والامقام و آغاز هفته دفاع مقدس را گرامیداشت.
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

افتتاح نمایشگاه اسوه در شهرستان تفت

2023 09 21
در مراسمی با حضور امام‌جمعه شهر تفت، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت و جمعی از مسئولان ادارات و دستگاه های شهرستان تفت نمایشگاه اسوه در مصلی قدس تفت افتتاح شد.

بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور واحد تفت

2023 09 13
در آستانه ی آغاز سال تحصیلی در نشستی با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان تفت ، رئیس و کارشناسان دانشگاه پیام نور واحد تفت مسائل و مشکلات این دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

نشست اعضای شورای اسلامی شهرستان تفت با سرپرست فرمانداری تفت

2023 09 13
 اعضای شورای اسلامی شهرستان تفت با حضور در فرمانداری شهرستان تفت با سرپرست فرمانداری دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات مختلف شهرستان تفت بحث و تبادل نظر کردند.

برگزاری قرارگاه حجاب و عفاف شهرستان تفت

2023 09 13
قرارگاه حجاب و عفاف شهرستان تفت به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

.بررسی مصوبات دیدار مسئولان شهرستان تفت با مسئولان کشوری

2023 09 13
در جلسه ای مصوبات دیدار مسئولان شهرستان تفت با معاونین رئیس جمهور ، وزرا و معاونین وزیر مورد بررسی قرار گرفت.

دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با امام جمعه گاریزات -کهدوئیه

2023 09 13
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با همراهی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بخشدار گاریزات با حضور در بخش گاریزات با امام جمعه گاریزات -کهدوئیه دیدار و گفت و گو کرد.

برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان تفت

2023 09 12
جلسه شورای ترافیک شهرستان تفت به ریاست سرپرست فرمانداری  و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشداران مرکزی و نیر و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان تفت برگزار شد

2023 09 12
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان تفت به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا و با دستور کار ارائه گزارش از اجرای پروژه مهر برگزار شد.

برگزاری جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان تفت

2023 09 11
ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان تفت به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت خواستار شد:

تلاش برای حفظ عنوان باغشهر برای تفت

2023 09 11
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت در جلسه شورای کشاورزی این شهرستان گفت: شهرستان تفت با عنوان باغشهر استان یزد شناخته می شود و باید برای حفظ این عنوان و برند تلاش شود و در این راستا حفظ باغات از گزند تخریب و آفت های گیاهی ضروری است.
تفت ؛ نگینی در سایه سار شیرکوه
شهرستان تفت در جنوب غربی استان یزد واقع شده و مرکز آن شهر تفت است. به دلیل قرار گرفتن در دامنه‌های شیرکوه از آب و هوایی خنک نسبت به دیگر شهرستان‌های استان برخوردار است. مساحت شهرستان تفت در حدود ۵۸۴۶ کیلومتر مربع می‌باشد و اکثر جمعیت آن، ساکن روستا می‌باشند.این شهرستان دارای سه بخش ، سه شهر  و ده دهستان است و جمعیت آن طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ نزدیک به 43893نفر است.

میز خدمت استانداری