ادامه بدهید

برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در تفت

2023 05 25
مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر روز مقاومت، ایثار و پیروزی با حضور امام‌جمعه تفت، فرماندار شهرستان تفت، معاونین فرمانداری، جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت برگزار شد.
به مناسبت روز مقاومت، ایثار و پیروزی؛

قبور شهدای گلزار مرکزی شهر تفت غبارروبی شد

2023 05 25
مراسم غبارروبی گلزار مرکزی شهر تفت به مناسبت سوم خردادماه سالروز آزادی خرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی با حضور امام جمعه تفت، فرماندار شهرستان تفت، جمعی از مسئولان دستگاه‌های دولتی و اجرایی، اقشار مختلف مردم و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.

آغاز فعالیت ستاد انتخابات شهرستان تفت

2023 05 25
در نشستی اعضای ستاد انتخابات شهرستان تفت معرفی و فعالیت این ستاد در راستای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری آغاز شد.

پيام فرماندار شهرستان تفت به مناسبت فرارسیدن سالروز یوم‌الله آزادسازي خرمشهر

2023 05 24
فرماندار شهرستان تفت در پیامی سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را به همه قهرمانان هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران، جانبازان، خانواده‌های معظم شهدا و همه ملت شریف ایران به‌ویژه مردم شهیدپرور شهرستان تفت تبریک گفت.

برگزاری جلسه هماهنگی مراسم‌های سوم خرداد و ایام ارتحال امام خمینی (ره) در تفت

2023 05 23
جلسه هماهنگی برگزاری مراسم‌های سوم خردادماه سالروز آزادی خرمشهر، چهاردهم خردادماه ایام ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خردادماه با حضور امام‌جمعه تفت، فرماندار شهرستان تفت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولان برگزار شد.

برگزاری نشست خبری فرماندار شهرستان تفت با موضوع جمعیت

2023 05 22
هم‌زمان با ایام هفته جمعیت؛ فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، سرپرست شبکه بهداشت و درمان، سرپرست مرکز بهداشت و رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان در نشست خبری با تعدادی از خبرنگاران به تبیین اهمیت موضوع جمعیت و اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای مصوبات قرارگاه جوانی پرداخت.
به مناسبت هفته ارتباطات؛

بازدید فرماندار شهرستان تفت از اداره مخابرات این شهرستان

2023 05 22
فرماندار شهرستان تفت هم‌زمان با هفته ارتباطات از اداره مخابرات این شهرستان بازدید و در جریان نحوه خدمات‌دهی این مجموعه به مردم نقاط شهری و روستایی قرار گرفت.

برگزاری جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تفت

2023 05 21
اولین جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تفت در سال 1402 با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، دبیر کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تفت و سایر اعضای این کمیته در فرمانداری تفت برگزار شد.
با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد؛

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان تفت

2023 05 21
جلسه شورای مسکن شهرستان تفت با حضور مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، فرماندار تفت، معاون اداره کل راه و شهرسازی استان، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضای این شورا در فرمانداری تفت برگزار شد.

برگزاری جلسه هماهنگی آغاز فعالیت مراکز جدید آموزش عالی در تفت

2023 05 17
در نشستی با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار تفت، مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مسئولان؛ هماهنگی لازم پیرامون آغاز فعالیت مراکز جدید آموزش عالی و هنرستان بهیاری در شهر تفت صورت گرفت.

برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان تفت

2023 05 17
جلسه شورای ترافیک این شهرستان به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور سایر اعضای این شورا در فرمانداری تفت برگزار شد.

پیام فرماندار شهرستان تفت به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی

2023 05 17
فرماندار شهرستان تفت در پیامی به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی، این روز را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت

2023 05 15
اولین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت در سال 1402 به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.
به مناسبت هفته جمعیت؛

برگزاری جلسه قرارگاه جوانی جمعیت شهرستان تفت

2023 05 15
جلسه قرارگاه جوانی جمعیت شهرستان تفت به ریاست "حمیدرضا فلاح تفتی"معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛

برگزاری مانور اطفای حریق مراتع در شهرستان تفت

2023 05 11
مانور اطفای حریق شهرستان تفت در منطقه‌ای در دهستان شیرکوه اجرا و با اقدام به‌موقع و تلاش مأموران و نیروهای امدادی دستگاه‌های ذی‌ربط و نیروهای بسیج و نیروهای مردمی و محلی آتش در این منطقه کنترل و پیشروی آن مهار شد.
تفت ؛ نگینی در سایه سار شیرکوه
شهرستان تفت در جنوب غربی استان یزد واقع شده و مرکز آن شهر تفت است. به دلیل قرار گرفتن در دامنه‌های شیرکوه از آب و هوایی خنک نسبت به دیگر شهرستان‌های استان برخوردار است. مساحت شهرستان تفت در حدود ۵۸۴۶ کیلومتر مربع می‌باشد و اکثر جمعیت آن، ساکن روستا می‌باشند.این شهرستان دارای سه بخش ، سه شهر  و ده دهستان است و جمعیت آن طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ نزدیک به 43893نفر است.

میز خدمت استانداری