از منتخبین مسابقات کتابخوانی تجلیل شد


صبح روز پنج شنبه 22/4/1391مراسم تجلیل از منتخبین استانی و شهرستانی مسابقات مهرورزی، زندگی به سبک روح الله و مسابقه مکتوب نویسندگی در محل کتابخانه عمومی واحد تفت، برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی شهرستان تفت، صبح روز پنج شنبه 22/4/1391مراسم تجلیل از منتخبین استانی و شهرستانی مسابقات مهرورزی، زندگی به سبک روح الله و مسابقه مکتوب نویسندگی در محل کتابخانه عمومی واحد تفت، برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور برندگان مسابقات وجمعی از هاتفان کتاب و همچنین رابطین کتابخانه ها و دانش آموزان برگزار شد، « هادی قاسمی»، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن ابراز خرسندی از استقبال عموم مردم از برگزاری این مسابقات، بر اجرای بیشتر این گونه مسابقات در سطح کتابخانه های شهرستان تاکید کرد.
وی آمار شرکت کنندگان را در شهرستان خوب ارزیابی نکرد و گفت: در ماه گذشته در مسابقات آنلاین فقط 5 نفر شرکت کننده در شهرستان تفت داشتیم که وضعیت خوبی نیست.
قاسمی تصریح کرد: هرماه از سوی اداره کل امور فرهنگی نهاد مسابقات کتابخوانی به مناسبت های مختلف برگزار می شود. وی خواستار حضور بهتر مردم در این مسابقات شد.
رئیس اداره کتابخانه های شهرستان گفت: سرانه فضای مطالعه شهرستان تفت در رتبه نخست استان قرار دارد ولی آمار عضویت کتابخانه ها حاکی از آن است که از این فضا به خوبی استفاده نمی شود.
در پایان به برگزیدگان مسابقات کتابخوانی به رسم یادبود جوایزی اهدا شد.
آدرس کوتاه :