اعزام 3 نفر از تفت به مسابقات ملی مهارت


رئيس مركز آموزش فنی و حرفه‏‏ای شهرستان تفت از اعزام 3 نفر کارآموزان مركز فنی و حرفه‏‏ای شهرستان به سيزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در استان‏‏های تهران و البرز خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومي مركز آموزش فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت ، " علي شباني " گفت : 3 نفر از خانواده مركز فنی و حرفه‏‏ای تفت در هفته گذشته عازم مرحله کشوری سيزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در مرکز تربیت مربی اداره کل آموزش فنی و حرفه‏‏ای استان‏‏های البرز و تهران ‏‏شدند.
وی با بیان اینکه مرحله کشوری مسابقات ملی مهارت از 15 مهر ماه آغاز می‏‏شود، تصریح کرد: اعضای تیم مركز آموزش فنی و حرفه‏‏ای تفت در رشته‏‏های آشپزي ، شيريني سازي و رباتيك به رقابت می‏‏پردازند.
وی با اشاره به اهمیت مسابقات ملی مهارت خاطرنشان کرد: مسابقات ملی مهارت بستر لازم را برای استفاده از تکنولوژی‏‏های نوین در راستای توسعه کشور به ویژه توسعه اقتصادی فراهم می‏‏کند و عامل مهمی نیز برای کاهش بیکاری به حساب می‏‏آید.
 در پایان تأکید کرد: مسابقات ملی مهارت در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‏‏شود که در صورت قبولی در تمام مراحل مذکور، شرکت‌کنندگان پس از کسب نمره قبولی در آزمون پایانی و کسب رتبه مورد نظر به المپیاد جهانی راه خواهند یافت.
آدرس کوتاه :