رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت:

اعلام نتايج مسابقات کتابخوانی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت


اسامی برگزیدگان مسابقات مهرورزی، زندگی به سبک روح الله و وصیت نامه امام خمینی (ره) مربوط به خرداد ماه اعلام شد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت:
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت، اسامی برگزیدگان مسابقات مهرورزی، زندگی به سبک روح الله و وصیت نامه امام خمینی (ره) مربوط به خرداد ماه اعلام شد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت ضمن ابراز خرسندی از شرکت شهروندان تفتی در این مسابقات گفت: بالغ بر هزار شهروند تفتی در مسابقات کتابخوانی اعم از آنلاین و مکتوب در ماه گذشته شرکت داشته اند که جوایز برگزیدگان طی مراسمی تا پایان تیرماه اهدا خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت به مناسبت اعیاد شعبانیه اقدام به برگزاری مسابقه مکتوب کتابخوانی ویژه عموم مخاطبان کرده است که می توان با مراجعه به کتابخانه های عمومی در سطح شهرستان فرم مسابقات را دریافت نمایند.
"هادی قاسمی" با اشاره به اهداف برگزاری مسابقات کتابخوانی گفت: این مسابقات به مطالعه مفید و ترویج فرهنگ کتابخوانی کمک کرده و همچنین زمینه رقابت مفید را فراهم می‌کند.
وی با اشاره به اینکه هر ماه از سوی اداره کل امور فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور مسابقات کتابخوانی به مناسبت های مختلف در همان ماه برگزار می شود اظهار داشت: علاقه‌مندان به مسابقات کتابخوانی از اول تا 31 تیرماه فرصت دارند برای شرکت در مسابقات آنلاین و مکتوب ویژه تیرماه اقدام کنند.
وی خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقات باید به سایت شبکه کتابخوانان حرفه‌ای ایران به آدرس www.booki.ir مراجعه کرده و با عضویت در این شبکه در مسابقات آنلاین شرکت کنند.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت با اشاره به برگزاری دو مسابقه مکتوب نویسندگی خاص کتابداران گفت: کلیدی‌ترین جملات مقام معظم رهبری درباره کتاب و کتابخوانی و کلیدی‌ترین جملات مقام معظم رهبری در دیدار با کتابداران سراسر کشور از جمله موضوعات این مسابقه است.
وی وظیفه کتابداران در پیاده‌سازی بیانات مقام معظم رهبری در خصوص کتاب و کتابخوانی را از دیگر موضوعات مسابقه مکتوب نویسندگی کتابداران ذکر کرد.
 
آدرس کوتاه :