افتتاح سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تفت


به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تفت به مناسبت هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر سالن آمفی تئاتر این مجتمع با حضور امام جمعه شهرستان و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و دیگر مسئولین شهرستان و استان افتتاح گردید.

 

     به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تفت به مناسبت هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر سالن آمفی تئاتر این مجتمع با ظرفیت 150 نفروبا اعتبار بالغ بر 130 میلیون تومان با حضور امام جمعه شهرستان و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و دیگر مسئولین شهرستان و استان افتتاح گردید.
     در این مراسم مدیح امام جمعه شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دولت به بیان این مطلب پرداختند که مهمترین وظیفه دولت مردان و کارمندان دولت دفاع و حفظ از ارزش های انقلاب اسلامی می باشد. ایشان در ادامه اظهار داشتند که در هفته دولت اولین مراسم افتتاحیه، افتتاح سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان می باشد که امیدواریم در آینده شاهد رونق هر چه بیشتر فعالیت های فرهنگی و هنری در جهت ارتقاء ارزشهای اسلامی در شهرستان باشیم.
آدرس کوتاه :