با حضور معاون استاندار انجام شد

افتتاح سه پروژه شهرداری تفت به مناسبت هفته دولت


با حضور معاون استاندار انجام شد افتتاح سه پروژه شهرداری تفت به مناسبت هفته دولت به گزارش روابط عمومی شهرداری تفت، صبح امروز سه پروژه از پروژه های شهرداری تفت بطور رسمی افتتاح شد. در این مراسم که با حضور آقای رضایی معاون استاندار، حجت الاسلام والمسلمین مدیح امام جمعه تفت، آقای دهقان فرماندار و دیگر مسئولین برگزار شد ابتدا از پروژه بهسازی بافت فرسوده محله دربند میرزا بازدید بعمل آمد که با اعتبار 180 میلیون تومانی به بهره برداری رسیده است. ابوالقاسم محی الدینی شهردار تفت در این برنامه ضمن خوشامدگویی به مسئولین به تشریح مراحل انجام پروژه ها پرداخت. ساختمان مشترک شورای اسلامی شهر تفت و مرکز فرهنگی شهید آوینی شهرداری پروژه دوم بود که افتتاح شد. ساختمان جدید شهرداری و پارکینگ عمومی مرکز شهر نیز پروژه سوم بود که با پروژه قبل جمعا به مبلغ 810 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است. این مبلغ صرف خرید و آزادسازی 2400 مترمربع مربع زمین، خرید ساختمان، احداث طبقه دوم ساختمان و احداث پارکینگ شده است.
با حضور معاون استاندار انجام شد

با حضور معاون استاندار انجام شد

افتتاح سه پروژه شهرداری تفت به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی شهرداری تفت، صبح امروز سه پروژه از پروژه های شهرداری تفت بطور رسمی افتتاح شد. در این مراسم که با حضور آقای رضایی معاون استاندار، حجت الاسلام والمسلمین مدیح امام جمعه تفت، آقای دهقان فرماندار و دیگر مسئولین برگزار شد ابتدا از پروژه بهسازی بافت فرسوده محله دربند میرزا بازدید بعمل آمد که با اعتبار 180 میلیون تومانی به بهره برداری رسیده است.

ابوالقاسم محی الدینی شهردار تفت در این برنامه ضمن خوشامدگویی به مسئولین به تشریح مراحل انجام پروژه ها پرداخت.

ساختمان مشترک شورای اسلامی شهر تفت و مرکز فرهنگی شهید آوینی شهرداری پروژه دوم بود که افتتاح شد. ساختمان جدید شهرداری و پارکینگ عمومی مرکز شهر نیز پروژه سوم بود که با پروژه قبل جمعا به مبلغ 810 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است. این مبلغ صرف خرید و آزادسازی 2400 مترمربع مربع زمین، خرید ساختمان، احداث طبقه دوم ساختمان و احداث پارکینگ شده است.
آدرس کوتاه :