افتتاح مرکز روزانه سالمندان پردیسان تفت


با حضور مدیرکل بهزیستی استان، فرماندار تفت و جمعی از مسئولین شهرستانی مرکز روزانه سالمندان پردیسان تفت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، با حضور "جلیل عفتی" مدیرکل بهزیستی استان، "محمد محامدی" فرماندار تفت و جمعی از مسئولین شهرستانی مرکز روزانه سالمندان پردیسان تفت افتتاح شد.

مدیرکل بهزیستی استان در مراسم افتتاح مرکز روزانه سالمندان پردیسان گفت: 20 درصد جمعیت تفت را سالمندان تشکیل می‌دهند و از این حیث شهرستان تفت در جایگاه نخست استان قرار دارد.

دکتر جلیل عفتی با اشاره به روند رو به رشد جمعیت سالمندی استان گفت: گسترش مراکز روزانه سالمندان گامی مؤثر در جهت پویایی و بهبود وضعیت سلامتی سالمندان خواهد بود.

وی ارائه یک الگوی سالم سالمندی را یادآور شد و اظهار داشت: پیشگیری از انزوا در سالمندان و افزایش حضور آنان در جامعه از مواردی است که در مراکز روزانه دنبال می‌شود.

مدیر مرکز پردیسان نیز گفت: این مرکز تنها یک مرکز نگهداری سالمندان نیست و کاملاً بر جنبه‌های آموزشی تأکید دارد. برقیان افزود: یک گروه ده‌نفره شامل پزشک، پرستار، روانشناس، مددکار، مربی ورزش و ... در این مرکز به ارائه خدمت به جامعه سالمندی می‌پردازند.

گفتنی است مرکز روزانه سالمندان پردیسان از ساعت 8 الی 13 به‌صورت کاملاً رایگان پذیرای حضور سالمندان شهرستان هست.آدرس کوتاه :