افتتاح نمايشگاه رباتيك در آستانه هفته ملي كودك


نمايشگاه رياتيك اعضاي كانون پرورش فكري كودكان ونوجوانان توسط جمعي از مسئولين شهرستان و استان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي كانون پرورش كودكان و نوجوانان ،در آستانه روز جهاني و هفته ي ملي كودك نمايشگاه رباتيك در محل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان با حضور معاون فرماندارو رياست آموزش و پرورش و جمعي از مسئولين شهرستان و كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان يزد افتتاح گرديد.

در اين مراسم كه اعضا و خانواده هايشان نيز حضور دادشتند پس از بازديد نمايشگاه رباتيك از كارگاه هاي سفالگري و نقاشي اعضا ديدن كردند.سپس مسئولين و مدعوين در سالن آمفي تئاتر حضور يافته كه مراسم با قرائت قرآن و سرود جمهوري اسلامي و سرود ملي كانون آغاز شد.درابتداي مراسم معاون فرماندار ضمن تشكر از كادر اجرايي كانون ،روباتيك را جزو  نيازهاي كودكان و نوجوانان امروز بر شمرد در ادامه كنسرت موسيقي كودكان واجراي سرود كتاب توسط اعضاي دختر نوجوان جزء برنامه هاي اجرايي مركزبود.

در پايان با اهداي لوح و جوايز توسط مسئولين از برگزيدگان رباتيك در المپيادهاي كشوري واستاني و همچنين اعضاي موسيقي كودك تقدير و تشكر شد.

قابل ذكرآقاي مهدي آرايي كارشناس فرهنگي در استان ضمن تشكر از اجراي خوب گروه كنسرت موسيقي كودك اين مژده را داد تا در برنامه سلسله نشست هاي شناخت موسيقي  در استان كه در تاريخ 17 مهر ماه  برگزار مي شود اجرايي مجدد

داشته باشند.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :