به مناسبت دهه مبارک فجر؛

افتتاح یک واحد تعاونی در شهر تفت


در مراسمی با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار تفت ، مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری و جمعی از مسئولان شرکت تعاونی ارغوان گستر شهاب شیمی در تفت با اشتغال مستیقم و غیرمستقیم 15 نفر آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، در مراسمی با حضور "سید جلیل میرمحمدی"نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ، "علیرضا نوکار"فرماندار شهرستان تفت ، "محمد زاده رحمانی"مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری ، "عماد تشکری"سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولان شرکت تعاونی ارغوان گستر شهاب شیمی در تفت با اشتغال مستیقم و غیرمستقیم 15 نفر آغاز به کار کرد.

سید جلیل میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح این واحد تعاونی با اشاره به ریشه قرآنی واژه تعاون خاطر نشان کرد: ایجاد اشتغال در جامعه و سرمایه گذاری در راه تولید و اشتغال از ضروری ترین نیازهای جامعه کنونی کشور است.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در گذشته تعاونی ها از رونق بسیاری برخوردار بودند و فعالیت تعاونی ها در حال حاضر کمرنگ تر از گذشته است و باید با راهکارهایی این واحد ها را رونق داد.

وی ادامه داد: اعضای تعاونی های فعال و این واحد تعاونی باید با یکدلی ، همراهی و همدلی در راستای تحقق اهداف از پیش تعیین شده قدم بردارند تا مجدد شاهد رونق تعاونی ها در سطح کشور باشیم.

میرمحمدی پیرامون درخواست مدیران این واحد تعاونی برای تخصیص زمین و وام نیز اظهار داشت: باید مدتی از فعالیت این مجموعه تعاونی در شهرستان بگذرد تا با ارزیابی عملکرد این مجموعه حمایت لازم از سوی مدیران دستگاه های ذی ربط برای تخصیص زمین و وام صورت گیرد.

لازم به ذکر است شرکت تعاونی ارغوان گستر شهاب در زمینه تولید مواد شوینده مشغول به فعالیت است.


 آدرس کوتاه :