هم‌زمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

افتتاح 26 طرح مخابراتی در شهرستان تفت صورت گرفت


26 طرح مخابراتی شهرستان تفت به‌صورت هم‌زمان و با حضور «محمدعلی طالبی» استاندار یزد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، صبح روز چهارشنبه 17 بهمن‌ماه، آیین افتتاح  26 پروژه مخابراتی شهرستان تفت با حضور «محمدعلی طالبی» استاندار یزد، «کمال دهقانی فیروزآبادی» نماینده مردم شریف تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و «عباس حیدری» مشاور و مدیرکل حوزه استاندار برگزار شد.
استاندار یزد در این مراسم گفت: مخابرات و زیرساخت‌های ارتباطی یکی از شاخص‌های اصلی توسعه و سرمایه‌گذاری در دنیا محسوب می‌شود و خوشبختانه استان یزد نیز از ظرفیت‌های خوبی در این حوزه برخوردار است.
«محمدعلی طالبی» افزود: انتظار می‌رود جدیت و تلاش بیشتری نسبت به تقویت زیرساخت‌های ارتباطی و پوشش مناسب مخابراتی برای سرعت بخشی به توسعه در تمام مناطق مختلف استان صورت گیرد.
26  طرح مخابراتی کوچک و بزرگ شهرستان تفت بااعتباری بالغ‌بر 60 میلیارد ریال به‌صورت متمرکز در مرکز مخابرات امام حسین (ع) شهر تفت افتتاح و در مسیر تقویت زیرساخت‌های ارتباطی و مخابراتی استان قرار گرفت.
گفتنی است توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات از رویکردهای مهم دولت تدبیر و امید است که در چند سال گذشته پیشرفت‌های جدیدی در سطح کشور به‌ویژه یزد که از ظرفیت منابع انسانی متخصص در این زمینه برخوردار است تحقق‌یافته و این امر زمینه تقویت مشاغل دانش‌بنیان را  نیز فراهم می‌سازد.آدرس کوتاه :