آموزش و اشتغال افراد تحت پوشش کمیته امداد در فنی‌ و حرفه‌ای تفت


مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای تفت از امضای توافق نامه فنی و حرفه ای و کمیته امداد شهرستان تفت جهت اشتغال و آموزش افراد تحت پوشش این کمیته ، خبر داد.

به گزارش روابط عمومي مركز آموزش فني و حرقه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت ، رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان تفت در پاسخ به دعوت رئيس كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان تفت در نشست هم انديشي ارائه آموزش هاي مهارتي در راستاي حمايت و اشتغالزايي خانواده هاي تحت پوشش كميته امداد حضور يافت .
در اين جلسه كه  مسئول حرفه آموزی و کاریابی کمیته امداد امام خمینی(ره) تفت نيز حضور داشتند ، رئيس كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان تفت گزارشي از عملكرد اين اداره را در سه حوزه اشتغال ،  آموزش و كاريابي طي سال گذشته تشريح نمود و اظهار داشت : اعتبارات سال 1391 اين اداره كل در حوزه آموزش بيشتر از سال گذشته بوده كه با همكاري اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان در بخش ارتقاء مهارت شاغلين ، آموزش افراد تحت پوشش با هدف ايجاد شغل و گسترش مشاغل خانگي با اعطاي مجوز و دريافت تسهيلات برنامه ريزي و هزينه خواهد شد .
رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي تفت گفت : کمیته امداد امام خمینی (ره (متقبل شد که نسبت به معرفی جویندگان کار تحت پوشش خود به مرکز آموزش فنی و حرفه ای اقدام نمايد .
" علي شباني "تاکید کرد: هدف از اجرای این طرح این است که افراد تحت پوشش کمیته امداد با گرفتن گواهی نامه های تخصصی از فنی و حرفه ای، هزینه های بیمه آنها کاهشیابد و این افراد پس از دریافت گواهی نامه می توانند از تهسيلات كميته امداد جهت اشتغالزايي استفاده نمايند؛ گفتنی است این گواهی نامه‌های فنی حرفه ای بین المللی ميباشد .
وي خاطرنشان کرد: پیش نویس این تفاهمنامه بینفنی و حرفه ای و خودکفاییکمیته امداد به امضا رسیده است. متقاضیان می توانند از اول آبان ماه سال جاری برایثبت نام به کمیته امداد امام خمینی ( ره) مراجعه کنند.

گفتنی است که در این دوره رشته هایی مانند کامپیوتر، لوله کشی گاز خانگي و تجاري ، برق ساختمان و صنعتي ، جوشکاری،  plc ، اتوكد ، برق خودرو ، آشپزي  و...آموزش داده می شود ضمن اینکه افراد برای گرفتن مشاوره می توانند به مرکز اموزش فنی و حرفه ای و یا قسمت خودکفایی کمیتهامداد تماس بگیرند.

آدرس کوتاه :