انصراف افرادي كه نياز به دريافت يارانه ندارند يك ارزش است

انصراف افرادي كه نياز به دريافت يارانه ندارند يك ارزش استبه گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، "محمود زارع" در ابتداي اين نشست با اشاره به اجراي طرح دوم هدفمندي يارانه ها در كشور از امروز 20 فروردين  گفت: دولت پس از مطالعات دقيق، كارشناسانه و با تدبير  تصميم به اجراي گام دوم هدفمندي يارانه ها كرده است.

فرماندار تفت با بيان اين كه بر اساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته افزايش قيمت حامل هاي انرژي با شيب بسيار ملايم صورت خواهد گرفت ادامه داد: هيچ نگراني در خصوص افزايش قيمتها و شوك تورمي وجود ندارد و همه تدابير لازم در اين رابطه انديشيده شده است.

زارع با تقاضا از افراد متمكن براي انصراف از دريافت يارانه نقدي گفت: افرادي كه از تمكن مالي لازم برخوردارند و نيازي به دريافت يارانه نقدي ندارند با انصراف از دريافت آن، زمينه را براي تقويت عرصه هاي سلامت و توليد كشور و كمك به محرومان و نيازمندان فرا هم آورند.

عالي ترين مقام اجرايي شهرستان انصراف افرادي كه نياز به دريافت يارانه ندارند را يك ارزش عنوان كرد وگفت: درآمد حاصل از اين انصراف ها ، مي تواند تاثير بسزايي در رشد و توسعه كشور داشته باشد.

زارع با اشاره به نامگذاري امسال از سوي رهبر معظم انقلاب اسلامي(مدظله العالي) به عنوان سال" اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي" افزود: يكي از محورهاي مهم تحقق اين شعار ارزشمند اجراي درست و دقيق طرح هدفمندي يارانه هاست كه اميدواريم با اجراي درست آن شاهد رشد و شكوفايي روز افزون ميهن عزيز اسلامي باشيم.

فرماندار ابراز اميدواري كرد: تفت همگام با سراسر كشور با قدرت و برنامه ريزي لازم در مرحله ثبت از داوطلبان دريافت يارانه وارد شود. زارع افزود: حفظ امنيت و آرامش مردم براي انجام ثبت نام و برخود خوب و مناسب كاربران مربوطه با مراجعين از مهم ترين مسائلي است كه بايد مديران دستگاههاي مرتبط نظارت كافي را بر آن داشته باشند. وي بر آمادگي و آگاهي كامل كاربران با سئوالات متدوال در خصوص فرآيند ثبت نام از متقاضيان دريافت يارانه تاكيد كرد.

در ابتداي اين نشست اعضاء به بيان ديدگاهها و نكته نظرات خود پرداختند و تصميمات لازم اتخاذ شد.