اهتمام مدیران شهرستان در جذب اعتبارات سال 99


فرماندار شهرستان تفت در جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان گفت:تلاش مدیران شهرستان باعث جذب به‌موقع اعتبارات در سال 98 شد و امیدواریم در جذب اعتبارات پروژه‌های عمرانی سال 99 نیز شاهد اهتمام مدیران شهرستان تفت باشیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت ، "علیرضا نوکار" در جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان  با تقدیر از عملکرد مدیران شهرستان در راستای جذب به‌موقع اعتبارات سال 98 گفت: امیدواریم با تلاش و همت مدیران شهرستان اعتبارات سال 99 نیز کامل و به‌موقع جذب شود.
فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: جلسات متعددی با استاندار ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیران سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به‌منظور تخصیص اعتبار بیشتر به این شهرستان برگزارشده و امیدواریم در آینده‌ی نزدیک ثمره این جلسات را در تخصیص اعتبار مناسب برای پروژه‌های عمرانی را شاهد باشیم.
وی ادامه داد: با توجه به پراکندگی و تعدد روستاها و حضور جمعیت شناور در ایام هفته در این شهرستان نیاز است مدیران سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نگاه ویژه‌ای به این شهرستان داشته باشند و در تخصیص اعتبار لازم برای خدمات‌دهی مناسب به این جمعیت شناور اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند.
در ادامه این جلسه هر یک از مدیران حاضر به بیان دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسی خود پیرامون نحوه تخصیص اعتبار پرداختند و  پیگیری فرماندار برای افزایش اعتبارات پروژه‌های عمرانی در نقاط شهری و روستایی این شهرستان را خواستار شدند.
تصویب پروژه‌های عمرانی اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری نیز یکی از دیگر موارد موردبحث در این جلسه بود.آدرس کوتاه :