اکران فیلم اهالی پرواز در سینما دیدار تفت


به مناسبت هفته بسیج و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران فیلم داستانی اهالی پرواز ساخته هنرمند تفتی محمد رسول شجاعی تفتی در سینما دیدار تفت اکران شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، به مناسبت هفته بسیج و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران فیلم داستانی اهالی پرواز ساخته هنرمند تفتی محمد رسول شجاعی تفتی در سینما دیدار تفت اکران شد.

در این مراسم که با حضور امام‌جمعه تفت، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری تفت، رئیس شورای شهر تفت و جمعی از هنرمندان میهمان از مرکز استان و شهرستان تفت و روسای ادارات و اهالی فرهنگ و هنر شهرستان تفت برگزار شد ضمن اکران فیلم داستانی اهالی پرواز و قسمت‌هایی از پشت‌صحنه‌های این فیلم، از "محمد باغیانی" پدر بزرگوار شهید والامقام علی باغیانی که در این فیلم هم ایفای نقش نموده بود تجلیل شد.

"سعید پرویزی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، با اشاره به تأثیر سینما به لحاظ فرهنگی و اجتماعی و نقش آن در ترویج افکار، رفتار، ارزش‌ها و باورها در بین مخاطبان، آن را یکی از مؤثرترین رسانه‌های اجتماعی برشمرد.

وی در این مراسم ضمن تقدیر از عوامل سازنده این فیلم اظهار داشت: امید است این‌گونه اتفاق‌های اجتماعی در سطح شهر تفت بیش از قبل رخ دهد و فیلم‌سازان تفتی فعال‌تر و امیدوارتر از گذشته به انجام فعالیت بپردازند.

احمد ذاکری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تفت در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از تمامی عوامل فیلم اهالی پرواز و ارائه گزارشی از برنامه‌های برگزارشده توسط این اداره، درزمینهٔ اکران فیلم‌های ساخته‌شده فیلم‌سازان تفتی، خواستار حمایت همه‌جانبه از این هنرمندان برای ساخت اثرهای جدید شد.

در پایان این مراسم هم با حضور مسئولین از محمد رسول شجاعی تفتی هنرمند فیلم‌ساز تفتی و کارگردان فیلم داستانی اهالی پرواز تقدیر شد.آدرس کوتاه :