بازديد رئيس مركز از المپياد ملي مهارت


در سومین روز برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت کشور , رئيس مركز فني و حرفه اي شهرستان تفت با حضور در مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای مشيريه تهران و مركز تربيت مربي كرج از کارگاه های برگزاری مسابقات , نمایشگاه و گذر مهارت بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مركز آموزش فنی و حرفه ای امام خميني (ره) شهرستان تفت ، در این بازدید خانپور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران مهمانان را همراهی نموده و ضمن برشمردن اهداف مسابقات ملی مهارت , چگونگی روند برگزاری مسابقات را از مرحله شهرستانی تا مرحله جهانی تشریح نمود.
" علي شباني " ضمن بازدید از کارگاه های قنادی , آشپزی و خیاطی و صحبت با رقابت کنندگان که در حال انجام پروژه های خویش بودند درخصوص کیفیت مسابقات , از آموزش های کوتاه مدت گذر مهارت , غرفه های نمایشگاهی موسسات کارآموزی آزاد و دومین جشنواره مسابقات پیرایش مردانه نیز دیدن کرد .
وي در ادامه نیز ضمن تشکر  و قدردانی از زحمات مدیرکل و دست اندرکاران برپایی مسابقات در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و البرز، هدف از این بازدید را آشنایی با تجربیات سایر استان ها عنوان نمود و افزود: در این بازدید کارشناسان آموزش فنی و حرفه ای استان يزد با شناسایی قوت و ضعف و با استفاده از تجربیات  کارشناسان و مربیان سایر استان ها، برای رفع نقاط ضعف برنامه ریزی و تلاش خواهند نمود.
وی توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و ترویج فرهنگ مهارت آموزی را یکی از مهمترین موضوعات در رسیدن به اهدف چشم انداز بسیت ساله نظام جمهوری ایران دانست  و بر ضرورت همکاری تمامی دست اندرکاران آموزش  برا ی توسعه این فرهنگ و همکاری با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تأکید نمود و راه نجات جامعه از معضل بیکاری و پیامدها و آسیب های آن را توجه به این آموزش ها  دانست
آدرس کوتاه :