بازديد رئيس مركز فني و حرفه اي شهرستان صدوق از فني و حرفه اي تفت


رئيس مركز فني و حرفه اي شهرستان صدوق به همراه جمعي از كاركنان و مربيان مركز ، در مركز تفت حضور يافته و از نزديك از روند آموزش و كارگاه هاي آموزشي مركز بازديد بعمل آوردند

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام خميني (ره) شهرستان تفت ، صبح امروز سه شنبه نهم آبان ماه سال جاري ، رياست و جمعي از كاركنان و مربيان مركز فني و حرفه اي شهرستان صدوق از مركز شهرستان تفت بازديد بعمل آوردند .
طي اين بازديد كه با حضور رئيس ، كاركنان و كليه مربيان مركز صدوق از كارگاه هاي آموزشي مركز تفت انجام شد ، " علي شباني "
ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به میهمانان به تشریح اهداف و فعالیت های مركز فنی وحرفه ای پرداخته و از اعلام آمادگی مركز جهت هرگونه همکاری های آموزشهای فنی و حرفه ای بین دو مركز خبر داد و در خصوص فعاليت هاي مركز در امر مهارت آموزي و ايجاد اشتغال در شهرستان و همچنين اهداف جديد آموزشي سازمان در نظام مهارت آموزي و فناوري در شهرستان مطالبي را بيان نمود
" مجدي فصاحت " نيز در صحبت هاي خود پتانسيل مركز را در حد يك دانشگاه فني ارزيابي نمود و با بيان اينكه مركز تفت قطب برق استان ميباشد اظهار داشت : با عنايت به تصميم مركز مبني بر راه اندازي دانشگاه علمي كاربردي انشااله شاهد موفقيت و پيشرفت علمي و عملي در زمينه اشتغال پايدار در شهرستان و استان خواهيم بود .
مهمانان پس از بازديد در محل دفتر رئيس مركز حضور يافتند و در خصوص مباحثي از قبيل برنامه ريزي و هماهنگي براي بازديد كليه كارآموزان از مراكز ، حضور " علي شباني " در جمع كارآموزان و ايراد سخنراني با موضوع معرفي فعاليت هاي مركز تفت ، همكاري در زمينه تبادل استاد و مربي و ... بحث و تصميم گيري نمودند.
" علي شباني " ضمن تأكيد ، همكاران را دعوت نمود با روحيه تعاون و كار گروهي و توكل بر خدا و تأسي به مكتب انسان ساز و غني اسلام و بهره مندي از قرآن كريم با هويت دادن به كار و تلاش يكديگر بستر هم افزايي بيشتر براي رسيدن به قله را در عرصه هاي مختلف فراهم نمايند .
 
ایشان در ادامه براي همه همكاران از خداوند متعال آرزوي سلامتي و بهروزي را مسألت نمودند .
آدرس کوتاه :