بازديد سرزده معاون مالي پشتيباني اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان از مركز شهرستان تفت


معاون مالي پشتيباني و جمعي از مديران و كارشناسان اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان يزد به طو سرزده و بيخبر از مركز تفت بازديد به عمل آوردند

به گزارش روابط عمومي مركز آموزش فني و حرفه اي امام خميني (ره) شهرستان تفت ، " نويدي " معاون مالي پشتيباني و تعدادی دیگر از مدیران و کارشناسان اداره کل فني و حرفه اي استان يزد به طور سرزده و بيخبر مرکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان تفت را بازديد و روند آموزش مركز را مورد بررسي قرار دادند .
" نويدي " و هيئت همراه از کارگاه های برق خودرو ، برق صنعتي ، برق ساختمان ، جوشكاري ، كامپيوتر ،آشپزي و شيريني سازي بازديد و ضمن بررسي دقيق وضعيت حضور و غياب كارآموزان ، امكانات آموزشي موجود در كارگاه ، نحوه ارائه استانداردهاي مهارتي ، نحوه پذيرش كارآموزان و چگونگي حضور در دوره ، جديت مربيان در ارائه مطالب و پيگيري بازدهي آموزش و .... از نزديك با مربيان و كارآموزان ديدار واز نزديك با مسائل و مشكلات آنان آشنا و دستورات لازم جهت تجهيزكارگاه ها، خريد امكانات رفاهي كارگاه ها  و راهكارهاي لازم را ارائه نمود .
نظم وانظباط موجود در کارگاهها،رعایت لی اوت کارگاهی ،تعداد کارآموزان حاضر در کارگاهها،اثر بخشی دوره ها ،تجهیزات موجود در آن وهمچنین تنوع حرفه های موجود در مرکز با توجه به تعداد کارگاههای آن از نکاتی بود که بیش از سایر موارد رضایت بازدید کنندگان را بخود جلب نمود.
.مديران و كارشناسان اداره كل فني و حرفه اي پس از بازديد از كارگاه ها و مراحل تئوري و عملي آموزش كارآموزان مركز به قسمت اداري مركز مراجعه كرده و از تمام مراحل و روند آموزش ، پذيرش و آزمون مركز بازديد كرده و با كاركنان بخش اداري و تعدادي از ارباب رجوعان صحبت كرده و جهت بررسي مسائل و مشكلات آنها به بحث و گفتگو پرداختند .
" نويدي " در ادامه ضمن تشكر و قدرداني از زحمات مديريت ،كاركنان و مربيان مركز افزود كليه تلاش ها و كارهاي انجام شده بايد گونه اي انجام گردد كه نتيجه آن در جامعه ديده شود ،يعني اگر فردي وارد مراكز آموزش فني و حرفه اي گردد ولي بعد از فراغت از دوره مهارتي بيكار باشد عملاً تمامي زحمات و هزينه هاي انجام شده بي حاصل بوده و تمامي تمامي تلاش هاي صورت گرفته به هدررفته است.
ايشان در ادامه اين بازديد فرمودند كه شهرستان تفت داراي پتانسيل هاي زيادي از نظر مهارت آموزي است . و توجه بيشتر به اين مهم ميتوان زير ساختهاي زيادي در بحث اشتغال و مهارت آموزي ايجاد كرد .
سپس در پایان بازدید جلسه ای در دفتر ریاست مرکز برگزار گردید و" علي شباني " خواسته ها وپیشنهادات خود را جهت رفع مشكلات آموزشي مركز و روستاها و غيره را بیان كرد و مورد بحث و تصميم گيري مدير كل قرار گرفت.
آدرس کوتاه :