بازديد فرماندار و مسئولان شهرستان تفت از دهستان دهشير


فرماندار شهرستان تفت،سرپرست بخشداري مركزي و مديران اجرايي اين شهرستان از پروژه هاي دهستان دهشير واقع در بخش مركزي تفت بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان تفت،"ابوالقاسم دهقان"در اين بازديد به اهداف و ضرورت برگزاري بازديدهاي مديران شهرستان از روستاها اشاره و گفت: با برنامه ريزي انجام شده فرماندار و مديران شهرستان بصورت سفرهاي دوره اي به دهستان ها و روستاهاي شهرستان سفر كرده و ضمن بازديد از پروژه هاي اجرايي و در دست ساخت در سطح شهرستان از نزديك در جريان مسائل و مشكلات آنها قرار مي گيرند و نسبت به رفع آنها تصميم گيري مي نمايند.
فرماندار شهرستان تفت افزود: با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی که برآمده از متن مردم است و خود را متعلق به مردم می داند خدمات رسانی به روستاها و مناطق کمتربرخوردار با شدت هرچه تمام تر آغاز شده و هم چنان ادامه دارد و  در روستاهای شهرستان تفت نيز  خدمات خوبي ارائه شده و اعتبارات خوبی اختصاص یافته تا نیازهای اساسی مردم مرتفع شود.
فرماندار شهرستان تفت اظهار داشت:شاید کمبودها و مشکلاتی در روستاها وجود داشته باشد،اما باید توجه نمود که خدمت رسانی بر اساس اولویت ها انجام می گیرد.
در ابتداي اين بازديد فرماندار و مسئولان شهرستان با حضور در محل گلزار شهداي دهشير نسبت به مقام والاي شهداي 8 سال دفاع مقدس اداي احترام نموده و ياد و خاطره شهدا و بويژه شهداي اين منطقه را گرامي داشتند.
در ادامه فرماندار و مسئولان شهرستان از حسينيه بزرگ دهشير، قدمگاه و ميدان در حال ساخت، زمين هاي كشاورزي،ميدان و خيابان اصلي دهشير،كشتارگاه، زمين هاي واگذاري بنياد مسكن،قلعه قديمي دهشير و ... بازديد نمودند و از پروژه هاي  دستگاه هاي اجرايي بازديد نمودند.
ابوالقاسم دهقان پس از بازدید و بررسی مشکلات موجود در روستا به همراه مسؤولین در جمع برخي مردم  و اهالي این روستا به استماع سخنان شورا  و مشکلات مردم پرداخت و سپس در خصوص حل آنها دستورات لازم را صادر فرمود.
سپس جلسه بررسي مسائل و مشكلات به رياست فرماندار در محل مدرسه شهيد صدوقي(ره) دهشير برگزارگرديد.
 فرماندار تفت  در اين جلسه با تأکید بر رفع مشکلات گفت:نمی خواهیم شعاربدهیم وبا توجه به اعتبارات و با اولویت در راستاي رفع مسائل و مشكلات اين دهستان اقدام می کنیم.
وي خدمت گزاري به روستائيان و مردم مناطق محروم را يك وظيفه و افتخاري براي مسئولان عنوان نمود و از مديران ادارات خواست تمام سعي و تلاش خود را جهت رفع مسائل و مشكلاتي كه امكان آن وجود دارد بكار گيرند.
در ابتداي اين نشست رئيس شوراي اسلامي دهشيرو دهياران و روساي شوراهاي اسلامي روستاهاي عبدالله،حسن آباد دره زرشك،اردان،شريف آباد اردان، دستجرد،باز،توران پشت،خوره سفلي و رئيس شوراي بخش مركزي تفت  به تشریح کمبودها ونیازمندیهای روستاها اشاره كردند.عمده مسائل مطرح شده شامل  راه ارتباطی ، آب آشامیدنی،ساختمان مدارس،مسائل راه وجاده دسترسی،مسائل زيست محيطي، برق رساني و روشنائي،بهسازي و اجراي طرح هادي، احداث پل،آسفالت و زيرسازي و ... بود.
   در خاتمه فرماندار شهرستان تأکید کرد: برای رفع مشکلات روستا پیگیری اعضای شورا و دهیار روستا می تواند بسیار تأثیرگذار باشد و روند رسیدگی به مشکلات در زمان کوتاهتری انجام گیرد.


آدرس کوتاه :