به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

بازدید بخشدارگاریزات-کهدوئیه از پاسگاه انتظامی گاریزات


بخشدار گاریزات-کهدوئیه به همراه تعدادی از مسئولین ادارات بخش از پاسگاه انتظامی گاریزات بازدید و با فرمانده و کارکنان زحمتکش این پاسگاه دیدار و ضمن تبریک هفته ناجا از خدمات و تلاش‌های آنان با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی، "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات-کهدوئیه به همراه تعدادی از مسئولین ادارات بخش از پاسگاه انتظامی گاریزات بازدید و با فرمانده و کارکنان زحمتکش این پاسگاه دیدار و ضمن تبریک هفته ناجا از خدمات و تلاش‌های آنان با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر نمود.

بخشدار گاریزات در این دیدار برقراری امنیت را بزرگ‌ترین وظیفه نیروی انتظامی برشمرد و اظهار داشت: پاسگاه انتظامی این بخش علیرغم محدودیت‌ها و کمبود امکانات و نیرو، این وظیفه را به نحو احسن انجام نموده است و آرامش منطقه مرهون زحمات فرمانده و کارکنان زحمتکش این پاسگاه است.

وی در ادامه بیان داشت: با توجه به گستردگی بخش و پراکندگی روستاها و با توجه به ارتقاء سیاسی منطقه و تبدیل روستای بخ به شهر و در راستای حفظ امنیت منطقه، نیاز است که پاسگاه انتظامی گاریزات به فرماندهی ارتقاء یابد و می‌بایست موضوع از طریق مراجع ذی‌ربط پیگیری گردد.

در ادامه "اکبر زارع" فرمانده پاسگاه انتظامی گاریزات گزارشی از اقدامات به‌عمل‌آمده ارائه نمود.آدرس کوتاه :